Lubisz fotografować? Na urlopie czy w służbowej podróży, to właśnie ty jesteś osobą, która nieustannie robi zdjęcia? Szukasz wyjątkowych sytuacji, kadrów, ludzi i miejsc? Lubisz utrwalać to, co cię wokół zachwyca na cyfrowej “kliszy”?

Jeśli uważasz, że masz oko, czujny zmysł obserwacji, wyłapujesz ciekawe momenty, pokaż nam swoje zdjęcie z pleneru, gdzie uprawiasz swoje aktywności - pływasz, wiosłujesz, jeździsz na rowerze albo wędrujesz po górach Opisz, co przedstawia zdjęcie i dlaczego jest wyjątkowe.

 • Konkurs trwa od 28 kwietnia od godz. 10:00 do 28 maja do godz. 23:59.

  Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formatkę konkursową znajdującą się na dole strony. Warunkiem udziału jest przesłanie zdjęcia wraz z opisem do 1000 znaków ze spacjami.

  Uwaga! Konkurs dotyczy wyłącznie obszaru Europy!

  Do wygrania są atrakcyjne nagrody!

  4 x Grand Train Tour of Switzerland
  Zwycięzcy wybiorą się w kolejową podróż po fragmentach Grand Train Tour of Switzerland. Przejadą się pociągiem Ekspres Bernina pomiędzy Chur a Tirano po torach wśród krajobrazów wpisanych na listę UNESCO i zatrzymają się dłużej w kilku najciekawszych miejscach. Przejadą się też trasą Ekspresu Lodowcowego nazywanego najwolniejszym ekspresem na świecie do Brig. W regionie Aletsch, w pobliżu największego alpejskiego lodowca, na liście UNESCO, zadbają o dobre samopoczucie i aktywności – wędrówki, wellness, joga i medytacje.

  10 x czytnik inkBOOK Calypso Plus z dostępem do tysięcy ebooków i audiobooków

 • Zwycięzcy otrzymają informację o przyznanych nagrodach w terminie do 30 czerwca na adres mailowy podany w zgłoszeniu konkursowym.

 • Regulamin konkursu

Grand Train Tour of Switzerland
Grand Train Tour of Switzerland
Największy alpejski lodowiec Aletsch
Największy alpejski lodowiec Aletsch
Czytnik inkBOOK Calypso Plus z dostępem do tysięcy ebooków i audiobooków
Czytnik inkBOOK Calypso Plus z dostępem do tysięcy ebooków i audiobooków