Uprzejmie informujemy, że konkurs został rozstrzygnięty. Zwycięzcy Konkursu zostaną powiadomieni o przyznanej nagrodzie na podany przez siebie, w zgłoszeniu konkursowym, adres e-mail. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za nadesłane prace!

Do wielu miejsc, które kochamy, mogliśmy przez ostatni rok wracać tylko wspomnieniami. Za czym tęsknisz dziś najbardziej?
Czy to była daleka wyprawa, której nie zapomnisz nigdy?
A może miejsce, które odwiedzałaś regularnie, a teraz jest to niemożliwe?
Może za spontanicznymi wyjazdami pod namiot lub nad rzekę?
Jak wspominasz to miejsce, z czym się wiąże?
Z ukochanym, z ukochaną, z przyjaciółką, z mamą, z córką, z psem?
Co ta wyprawa zmieniła w twoim, w waszym życiu?
Co z niej przywiozłaś?
Nowe przyjaźnie? Doświadczenia i barwne opowieści? A może miłość? Odwagę? Nową siebie? Nowy pomysł na życie?

  • Konkurs trwa od 3 lipca od godz. 12:00 do 4 września do godz. 23:59.
    Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formatkę konkursową znajdującą się na dole strony. Warunkiem udziału jest przesłanie zdjęcia wraz z opisem do 1500 znaków ze spacjami.
    Do wygrania są atrakcyjne nagrody!

  • Zwycięzcy otrzymają informację o przyznanych nagrodach w terminie do 9 października na adres mailowy podany w zgłoszeniu konkursowym.

  • Regulamin konkursu

Kobiety przemierzają świat. Samolotem, kajakiem, pociągiem, rowerem, kamperem. Jedne wydają na to oszczędności życia, inne podróżują za grosze. Jedne wybierają drugi kontynent, inne kochają mikrowyprawy, nawet na krótko, na weekend, bo całkiem blisko też można odkryć nowy ląd. Jedne z Was podróżują z partnerem, partnerką, albo stadnie, całymi rodzinami, a inne wyruszają na wyprawę solo. Ten rok będzie wyjątkowy: na nowo odkrywamy podróżowanie po Polsce i Europie. Wracamy do miejsc, za którymi tęsknimy najbardziej.

W tym i kolejnych wakacyjnych numerach „Wysokich Obcasów”, „Wysokich Obcasów Extra” i na naszym serwisie wysokieobcasy.pl znajdziecie opowieści z podróży, rady, zdjęcia. Mamy też dla Was konkurs: o miejscach, za którymi tęsknicie najbardziej. Bierzcie plecaki i wyruszajcie w tę wyprawę z nami.