1/3
zamknij < >
Zdjęcie numer 1 w galerii - Dopalacze: Jakie niezaspokojone potrzeby i emocje kryją się za tym, że młodzi ludzie po nie sięgają?

RYSUNEK ŁUKASZ RAYSKI

  • Zdjęcie numer 1 w galerii Dopalacze: Jakie niezaspokojone potrzeby i emocje kryją się za tym, że młodzi ludzie po nie sięgają?
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Dopalacze: Jakie niezaspokojone potrzeby i emocje kryją się za tym, że młodzi ludzie po nie sięgają?
  • Zdjęcie numer 3 w galerii Dopalacze: Jakie niezaspokojone potrzeby i emocje kryją się za tym, że młodzi ludzie po nie sięgają?
Komentarze
Pokazywać filmy z nagranymi ofiarami dopalaczy, przecież mozna im zasłonić twarze. I każda osoba, która wyładuje na pogotowiu po zatruciu dopalaczami, niech potem płaci zwiekszona składkę zdrowotna.
@seria No właśnie nie... ludzie z grubsza wiedzą co się dzieje jak się walnie samochodem w drzewo przy 80 km/h a wciąż jeżdżą szybko dla zabawy, co się dzieje jak się spadnie z mostu, a skaczą na bungee itp. Testowanie swoich możliwości, zwłaszcza przez młodych mężczyzn, jest naturalną potrzebą. Ja np. uprawiałem turystykę górską i żeglarstwo, gdzie wpakowałem się w poważny sztorm, przeżyłem zamieć w górach, zgubiłem drogę nocą w lesie i podobne przygody. I mając takie doświadczenia między 15 a 25 rokiem życia być może nie miałem potrzeby sięgania po narkotyki, choć były dla mnie łatwo dostępne. Jak nie ma niedźwiedzi i wilków na które można polować, to bierze się dziwne narkotyki, aby przetestować swój charakter.
już oceniałe(a)ś
1
0