Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

CIN&CIN Polish Cup to jedna z największych imprez tanecznych, która na stałe wpisała się w kalendarium najważniejszych wydarzeń w stolicy. Dzięki CIN&CIN, który już po raz piąty zaangażował się w organizację przedsięwzięcia, turniej cieszy się sławą jednego z najbardziej prestiżowych. Jego unikalny charakter polega na tym, że łączy zmagania taneczne z widowiskową częścią artystyczną, będącą niezapomnianym przeżyciem dla oglądających. Impreza niezmiennie kojarzy się z gracją, pasją, pięknem i splendorem, dlatego odbywa się pod szyldem win musujących CIN&CIN, dedykowanych niezależnym, pewnym siebie kobietom, które wyróżnia klasa i styl.

Współzawodnictwo par tanecznych podczas CIN&CIN Polish Cup co roku budzi wielkie emocje. Czy reprezentantom Polski uda się tym razem pokonać konkurencję z zagranicy? Minioną edycję wygrali: Alina Imrekova i Valentin Voronov z Rosji, którzy byli najlepsi w tańcach latynoamerykańskich oraz Tania Kehlet i Emanuel Valeri, reprezentujący Danię, którzy triumfowali w standardzie. W programie imprezy znajdą się turnieje par Dorosłych i Seniorów: IDSF International Open Standard, IDSF Open Latin oraz IDSF Senior I Open Standard. Eliminacje odbędą się również w kategoriach par dziecięcych, juniorskich oraz młodzieżowych. W międzynarodowym gronie sędziów, którzy będą oceniać zmagania zawodników, zasiądzie m.in.: znana z programu ,,Taniec z Gwiazdami" jurorka Iwona Pavlović.

Tegoroczna edycja nawiązywać będzie do świata filmu. Podczas gal wieczornych zostaną rozdane "Oscary Tańca". Atmosferę Fabryki Snów przybliżą gwiazdy, fotoreporterzy, limuzyny i sobowtóry sław ekranu. Szampański nastrój zapewni CIN&CIN.

 

Gale wieczorne poprowadzi Edyta Herbuś i Olivier Janiak. Stefano Terrazzino - dyrektor artystyczny turnieju czuwać będzie nad jego oprawą i zatańczy w mistrzowskiej parze z Pauliną Biernat. Zobaczymy występy znanych tancerzy "Tańca z Gwiazdami" w choreografii Agustina Egurroli. Zaśpiewają finalistki programu "Mam Talent" Kasia Sochacka i Sabina Jeszka.

CIN & CIN Polish Cup 2011 to dwudniowe, międzynarodowe święto tańca towarzyskiego i widowiskowe wydarzenie medialne. Odwiedź świat CIN&CIN.

 

Bilety i informacje na: cincinpolishcup.pl i ebilet.pl

 

Sponsor główny: CIN&CIN

 

Sponsorzy: Hotel Hilton Warszawa, Wezyr Holidays

 

Partnerzy: OperaClub, Trias, ebilet, Holmes Place, Peggy Sage, Organique, Statuetkiszklane.pl, Pepsi, J.A. Baczewski Vodka Monopolowa

 

Organizator: Showdance Events

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.