Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Magiczny chodnik, pozostały z ponad 55 tysiąc światełek, różnych świecących zwierząt i obiektów pełen jest świetlnej magii oraz fascynującej atmosfery. Zwiedzający zobaczą niepowtarzalne widoki nocne, w tym Tatry Bielskie, czyste rozgwieżdżone niebo, ich nastrój zmieni się w magiczny i poznają dotyk światła. Atrakcja dopełniona jest ofertą ciepłych i zimnych napojów, ponczem, grillem, muzyką i ogniem na tarasie restauracji Panorama.

Atrakcja zostanie oficjalnie otwarta dla publiczności w niedzielę, 16.1.2022. Grzebień Magury Spiskiej i tak samo Chodnik w koronach drzew się z zachodem słońca oraz przychodzącą ciemnością zmienią w  świetlną krainę z magiczną atmosferą i czystym nocnym niebem. Najwyższym obiektem jest sześć metrów wysoki jeleń, interesująca jest także świetlna kolejka linowa w naturalnej wielkości oraz inne świetlne elementy.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Bachledka jest ulubionym całorocznym ośrodkiem górskim, który ofiaruje cały szereg atrakcji i usług podczas całego roku. Nowościami ostatnich dwu lat są nowe miejsca do zakwaterowania, jak np. stylowe Apartamenty Panorama lub Apartamenty Bachledka, tuż obok stacji początkowej do 10-osobowej kolejki linowej Bachledka.

Celem tej atrakcji jest podczas sezonu zimowego zapewnić zapalonym narciarzom, ale także szerokiej publiczności program wieczorny w Bachledce.

Magiczna kraina Bachledka będzie otwarta dla publiczności do skończenia sezonu letniego, 3 dni w tygodniu – we wtorki, piątki i niedziele, w czasie od 16:00 do 20:30 godz. Przy zakupie całodniowego karnetu Tatry Super ma klient możliwość wstępu do kolejki oraz do parku świetlnego do końca doby otwarcia 20:30 (jazda na nartach możliwa do 16:00). Dla nienarciarzy istnieje możliwość zakupu biletu do kolejki oraz wieczornego chodnika w koronach drzew.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.