Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu
embed

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Szwajcarski producent zegarków przedłużył partnerską współpracę z organizatorem serii długodystansowych biegów przełajowych, którą wspiera od początku 2021 r. 12. sezon zawodów Visma Ski Classics Pro Tour rozpocznie się 18 grudnia br, co poprzedzi przedsezonowe wydarzenie weekendowe w szwedzkim parku Orsa Grönklitt.

Prezes firmy Certina, Mark Aellen odniósł się do zaangażowania marki w narciarstwo biegowe jako do sprawy, która jest naprawdę bliska jego sercu: „Jesteśmy niezwykle dumni, że możemy nadal wspierać tych znakomitych sportowców i sportowczynie w zakresie pomiaru czasu i kontroli prędkości. Biegom Visma Ski Classics i sportowcom przyświecają te same wartości, które reprezentuje nasza marka i produkty: wieczna, ponadczasowa elegancja, płynność i spójność. Z niecierpliwością czekamy na wspaniały sezon pełen emocji i zwrotów akcji."

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Seria zawodów potrwa od 18 grudnia 2021 r. do 9 kwietnia 2022 r.: w 12 weekendów w 8 różnych krajach odbędzie się 15 imprez, a łączny dystans wyścigu wyniesie 810 km. Profesjonalne drużyny oraz amatorzy narciarstwa biegowego biorą udział w zawodach na najpiękniejszych trasach w Europie, które cieszą się dużą popularnością wśród fanów sportów zimowych.

Prezes Visma Ski Classics, David Nilsson skomentował: – Cieszymy się na dalszą współpracę z marką Certina. Certina jest tradycyjną marką zegarków, której historia i kluczowe wartości są nam bliskie. Certina od dłuższego czasu jest aktywnym sponsorem innych dyscyplin sportowych. W poprzednim sezonie doświadczyliśmy wysokiego profesjonalizmu i dużego zaangażowania ze strony marki. Z dumą ogłaszamy, że marka Certina została oficjalnym partnerem w zakresie pomiaru czasu w nadchodzących sezonach!

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Dla marki Certina to wielka przyjemność być częścią sportowej społeczności. Cieszy nas również możliwość nagrodzenia zwycięzców idealnym towarzyszem na nadgarstek: stylowym i solidnym zegarkiem Certina.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.