Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Materiał PR firmy MAMA M

Przechodząc przez okres wzlotów i upadków, doszłam do wniosku, że tylko, kiedy ja dbam o siebie, jestem w stanie dawać siebie innym. Dlatego za cel postawiłam sobie mówienie głośno o tym, że matka ma prawo, a właściwie- obowiązek (!) - zatroszczyć się o siebie. Mowa tutaj o każdym aspekcie self-care. Zarówno pod katem fizycznym, jak i psychicznym. Główną swoją działalność ,,społeczną’’ oparłam na Instagramie - @mama.m.journal, gdzie prowadzę wywiady ze specjalistami i staram się zachęcać mamy do dbania o siebie.

Dla mnie wyrazem całego procesu zatroszczenia się o siebie, jest również fakt, że postanowiłam postawić na siebie w swoim życiu zawodowym. Macierzyństwo sprawiło,  że początkowo zagubiłam siebie. To stało się  podstawą do rozpoczęcia pracy nad sobą i odkrycia siebie na nowo.  

Znalazłam w sobie nieodkryte wcześniej pokłady odwagi.  W myśl filozofii ,,nowo or never’, spełniam swoje marzenie i otworzyłam własny biznes. Wybór na sklep online z eco-friendly matami dla dzieci Dwinguler, padł naturalnie. Sama zakupiłam tę matę dla mojego dziecka ponad dwa lata temu i okazała się najlepszym dziecięcym produktem, jaki dotąd miałam. Otwierając sprzedaż, chciałam więc dać rodzicom możliwość wyboru odpowiedzialnego i bezpiecznego produktu dla dziecka. Takie podejście idealnie wpisuje się w moją filozofię świadomego życia. Czy świadome życie jest życiem eco? W dużej części tak, ale dla mnie to przede wszystkim wiedza na temat danego produktu i świadome podjęcie decyzji zakupowej.

Akurat ja osobiście  zwróciłam na wybór maty ogromną wagę, ponieważ uważam, że dziecko ma z nią bardzo bliski i częsty kontakt.

Dlaczego postawiłam na MATY DWINGULER?

Materiał PR firmy MAMA MMateriał PR firmy MAMA M 

ECO-FRIENDLY I NIETOKSYCZNE

Dwinguler & Baby Care to wiodąca marka w produkcji nietoksycznych mat dla dzieci, stworzona przede wszystkim z myślą o bezpieczeństwie. Maty Dwinguler wyprodukowane są z najwyższej jakości ECO-FRIENDLY i NIETOKSYCZNYCH materiałów. Warstwy maty łączone są za pomocą specjalnie opracowanej technologii, by nie używać szkodliwych substancji. Nie posiadają toksycznych związków (ftalanów, bisfenolu, formamidu, benzenów). Nietoksyczność potwierdzona jest w badaniach. Produkt spełania wszystkie wymagania CPSIA i europejskie normy bezpieczeństwa zabawek. [European Toy Safety Standards(EN-71) Passed No Heavy metals (PB,BA,CD,HG,FR,AS,SB,SE)].

Produkty podlegają restrykcyjnym regulacjom oraz regularnym testom.

BEZPIECZNA. ZAPEWNIAJĄ AMORTYZACJĘ

Mata Dwinguler jest idealnie wyprofilowana pod względem twardości/miękkości i grubości. Zawiera wielowarstwową piankę, którą firma stosuje ponad 30 lat. Zapewnia więc doskonałą ochronę przed urazami. Jednocześnie posiada lekko chropowatą, ANTYPOŚLIZGOWĄ fakturę, przez co chroni przed poślizgnięciem się. Takie 2 w 1. Mata posiada również zaokrąglone krawędzie, co minimalizuje upadki.

Materiał PR firmy MAMA MMateriał PR firmy MAMA M 

HIGIENICZNE. ANTYBAKTERYJNE I ANTYGRZYBICZNE

Mata Dwinguler ma jednolitą powierzchnię, którą ŁATWO SIĘ CZYŚCI. Można ją spokojnie przecierać ściereczką. Dzięki temu NIE JEST SIEDLISKIEM DLA ROZTOCZY, BAKTERII I GRZYBÓW. Dlatego nie zdecydowałam się na słynne puzzle. Ponieważ wiedziałam, że rozkładanie i czyszczenie poszczególnych elementów co kilka dni, w których gromadzi się kurz – to nie dla mnie. Wolę praktyczne i wygodne rozwiązania.

Również z uwagi na fakt utrzymania przestrzeni dla dziecka w higienie, MATA JEST IDEALNĄ ALTERNATYWĄ DYWANU. Dla mojego dwulatka, stanowi dzisiaj nie tylko świetny plac zabaw, ale to jedyny ,,dywan" w jego pokoju.

Materiał PR firmy MAMA MMateriał PR firmy MAMA M 

PONADTO, MATA DLA DZIECKA DWINGULER JEST:

  1. WYTRZYMAŁA
  2. DWUSTRONNA
  3. WODOODPORNA
  4. ŁATWO SIĘ ODKSZTAŁCA
  5. TŁUMI HAŁAS
  6. IZOLUJE ZIMNE PODŁOŻE

Materiał PR firmy MAMA MMateriał PR firmy MAMA M 

WIELOETAPOWY ROZWÓJ

1. NOWORODKI I NIEMOWLAKI

Mata zapewnia miękką powierzchnie dla dzieci leżących na brzuszku lub na plecach; chroni przed urazami te dzieci, które zaczęły już obracać się i podejmować próby siadania i raczkowania.

2. NIEMOWLAKI I MŁODSZE DZIECI (od 9 miesięcy do 2 lat)

Mimo swojej piankowej budowy, mata stanowi stabilną powierzchnie do stawiania pierwszych kroków.

3. DZIECI W WIEKU OD 2 DO 4 LAT

Mata stanowi wygodne i bezpieczne miejsce do aktywnej zabawy (bez obaw można się na niej turlać, skakać); zaznajamia z literami i cyframi; pobudza dziecięcą wyobraźnię.

4. DZIECI W WIEKU 4 LAT I STARSZE

Mata pełni funkcję antypoślizgową i absorbuje hałas; izoluje od zimnego podłoża, można stosować ją zamiast dywanu np. dla alergika; maty są dwustronne i pełnią funkcję edukacyjną.

Zobacz więcej na mamamjournal.com

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.