Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu
embed

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

TK Maxx współpracuje z Akademią Przyszłości już od 2014 roku, pomagając niemal 2000 dzieci rocznie. Przekazywane przez markę wsparcie finansowe pozwala rozwijać program, którego celem jest troska o przyszłość dzieci z lokalnych społeczności, wiara w potencjał każdego z nich i wzmacnianie w dziecku poczucia własnej wartości. „Szkoła bez doła" to pierwsza we wspólnej historii inicjatywa, która dzięki wirtualnej formie będzie dostępna dla najmłodszych niezależnie od miejsca zamieszkania. Zapisy na warsztaty odbywają się na specjalnej stronie – www.szkolabezdola.pl.
Nie zwlekaj i zarezerwuj miejsce dla swojego dziecka już dziś!

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Wirtualna „Szkoła bez doła"

Wspólnie możemy przyczynić się do budowania przyszłości, o jakiej marzą dzieci z całej Polski – to wszystko za sprawą trzech wirtualnych spotkań, które odbędą się w dniach 26, 28 i 30 września o godz. 16:00.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Zapisz swoje dziecko na warsztaty online, podczas których poruszone zostaną trzy tematy związane z poznawaniem siebie samego i relacji z rówieśnikami:

  • Co robię dobrze, czyli moje mocne strony.
  • Czym jest talent, jak go rozpoznać i jak go rozwijać?
  • Mówię dobrze o sobie i o innych.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Jak możesz pomóc?

Już 13 września rusza kolejna zbiórka na rzecz podopiecznych Akademii Przyszłości! Datki w dowolnej wysokości można przekazać do specjalnie wyznaczonych skarbonek, które będą znajdować się w pobliżu kas. To doskonała okazja do wsparcia inicjatywy, dzięki której najmłodsi mogą budować przyszłość, o jakiej marzą. Więcej o akcji tutaj.

O Akademii Przyszłości

Akademia Przyszłości pomaga dzieciom, które w siebie nie wierzą i mają niską samoocenę. Poprzez cotygodniowe zajęcia z indywidualnym tutorem kształtuje się ich poczucie własnej wartości i rozwija mocne strony. Celem Akademii jest, by dzieci zaczęły samodzielnie pokonywać dotychczasowe trudności i z podniesioną głową patrzyły w przyszłość oraz realizowały swój potencjał, marzenia i aspiracje.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

O TK Maxx
TK Maxx to sieć sklepów, oferująca szeroki wybór ubrań damskich, męskich, dziecięcych oraz butów, akcesoriów i dodatków dla domu modnych marek – wszystko w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Więcej tutaj: www.tkmaxx.pl

Materiał promocyjny Partnera

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.