Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Chcemy wyciągnąć dzieciaki sprzed komputerów, zachęcać je do ruchu, sprytu i budowania relacji w realu. Tam bywa nie lekko, ale dzieciństwo spędzone pod kloszem to żadne dzieciństwo. Czasem wystarczy kreda i znaleziony na trawniku kamyk, czasem strategia, kondycja i zgrana ekipa. Przypominamy zasady klasycznych podwórkowych gier.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Kapsle, klasy, zbijak – z nimi można przepaść w osiedlowych zakamarkach na wiele godzin. Zamiast patrzeć w pstry ekran, zostać królem podwórka.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Ubrania z kolekcji Prosto Kids zostały wyprodukowane i uszyte w Polsce z wysokiej jakości materiałów. Zadbaliśmy o każdy detal. Satynowe hafty, szenilowe aplikacje, a nawet zygzaki na metkach mają podkreślać dziecięcy charakter ubrań. W kolekcji znajdują się bluzy, koszulki i dresy, które mają za zadanie odpowiadać „dorosłym fasonom".

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Ubrania Prosto Kids to idealni kompani do zabaw. Pozwolą poczuć się pewniej i bez strachu odkrywać dzieciństwo.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Zdjęcia: AgnieszkaKulesza&ŁukaszPik
Dyrekcja artystyczna i stylizacje: Daria Biedrzycka
Makijaż&Włosy: Iza Kućmierowska
Scenogrfia: Ania Witko
Modele: Felcia, Amelia, Franek, Alen/MonKids

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.