Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Nasze życie wraca do normalności i nabiera tempa sprzed pandemii. Wracamy do biur, spotkań z klientami, do odbywania podróży – tych prywatnych i służbowych. Za tempem naszego życia powinien nadążać laptop. To od jakości i osiągów sprzętu zależy wygoda naszej pracy. Laptop nierzadko służy nam też do rozrywki czy realizowania pasji. To na nim przeglądamy i przechowujemy zdjęcia, słuchamy muzyki, oglądamy filmy czy wchodzimy do świata bohaterów, grając w gry. Wybór odpowiedniego sprzętu nie może być więc kwestią przypadku.

 

W odpowiedzi na tempo naszego życia i rosnące potrzeby Lenovo stworzyło laptopa Yoga Slim 7. Jego możliwości doceniła Natalia Szroeder, piosenkarka i autorka tekstów, która, żyjąc dynamicznie, potrzebowała technologicznego wsparcia na najwyższym poziomie. – Ostatni okres jest dla mnie przełomowy i tym samym wymagający. Czy to pracując nad wydaniem płyty, przygotowaniem do koncertów, czy poszukiwaniem nowych dźwięków i inspiracji, potrzebowałam wsparcia w postaci niezawodnego sprzętu, który mogę wszędzie ze sobą zabrać – czy to do studia, czy na formalne i mniej formalne spotkania. Laptop Lenovo Yoga Slim 7 idealnie wpasował się w moje potrzeby i stanowi nieocenioną pomoc w moim dynamicznym życiu – mówi Natalia.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera Lenovo

19 godzin na baterii

Lenovo Yoga Slim 7 to ultramobilny laptop, który świetnie sprawdzi się zarówno jako narzędzie do pracy, jak i multimedialne centrum rozrywki. Za błyskawiczną reakcję i płynną pracę odpowiada procesor AMD Ryzen™ 4000 Series wyposażony nawet w 8 rdzeni. Z Yoga Slim 7 można wygodnie się przemieszczać. 14-calowy notebook waży zaledwie 1,4 kg, a w najszerszym miejscu mierzy niespełna 15 mm, dzięki czemu z łatwością mieści się do torebki. Jest całkowicie metalowy, co pozwala bezpiecznie go transportować. Nie ma też obaw o pracę poza źródłami zasilania. Laptop oferuje największą w swojej klasie wydajność. Bateria wystarcza na nawet 19 godzin działania. Dodatkowo Yoga Slim 7 wyposażony jest w technologię Rapid Charge Pro, która pozwala uzupełnić energię do 50 proc. w ciągu zaledwie pół godziny.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera Lenovo

Rozrywka na najwyższym poziomie

Natalia Szroeder, pracując z dźwiękiem, nie będzie rozczarowana osiągami laptopa w tym zakresie. Doceni je każdy, kto lubi słuchać dobrych brzmień lub oglądać na laptopie filmy. Odbiorowi sprzyja trójwymiarowy dźwięk z przednich głośników Dolby Atmos®Speaker – system, gwarantujący sensoryczne doznania na najwyższym poziomie. Wyświetlacz o rozdzielczości FHD ze 100-procentową paletą kolorów sRGB zapewnia doskonałą jakość obrazu. Jeszcze większe wrażenia pozwala czerpać zaawansowana technologia HDR inspirowana obrazem kinowym. Z kolei technologia Dolby Vision™ – wspierana grafiką AMD Radeon™ zaskakuje szybkością klatek.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera Lenovo

Ty mówisz, Yoga robi

Yoga Slim 7 wyposażona jest w wiele pomysłowych funkcji. Jedną z ciekawszych jest czujnik ruchu. Rejestruje nieobecność użytkownika przed komputerem i automatycznie wylogowuje z systemu. Dzięki temu, odchodząc na chwilę od komputera, można ukryć zawartość ekranu przed ciekawskimi spojrzeniami. Po ponownym zbliżeniu się do komputera czujnik ruchu rozpoznaje twarz i umożliwia szybkie logowanie.

Osoby, które nie mają głowy do haseł, docenią funkcję Windows Hello, która umożliwia logowanie do systemu za pomocą biometrii, bez konieczności wpisywania haseł. Dodatkowo laptopem można zarządzać dzięki aplikacji Lenovo Vantage. Z poziomu aplikacji mamy możliwość sprawić dostępne aktualizacje, wybrać dany tryb zasilania (np. oszczędzanie energii czy inteligentne chłodzenie), zmienić ustawienia prywatności lub dostosować profil dźwięku.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera Lenovo

Modny design

Lenovo Yoga Slim 7 to laptop, który spełni zarówno biznesowe, jak i estetyczne potrzeby nowoczesnej kobiety. Wyróżnia się stylowym wzornictwem. Wzrok przyciąga eleganckim kolorem łupkowej szarości. Minimalistyczny design dopełniają cienkie ramki. Nie tylko designersko wyglądają, ale i pozwalają w pełni korzystać z wielkości ekranu. Yoga Slim 7 to  niezawodny, nowoczesny, wydajny, a do tego pięknie zaprojektowany laptop, który odpowie na potrzeby nawet najbardziej zabieganej kobiety.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera Lenovo

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.