Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Sprawdza się znakomicie w każdym wnętrzu. Jego design rewelacyjnie wpisuje się w nowoczesne salony, ale nadaje się także do niewielkiego pokoju, w którym nie ma możliwości instalacji skomplikowanego systemu głośników. Jest to urządzenie stawiające konkurencji poprzeczkę na bardzo wysokim poziomie.

 Soundbar Q950T to bardzo zaawansowane technologicznie urządzenie, zapewniające dźwięk doskonałej jakości, który zadowoli melomanów, kinomanów i graczy, Wielką zaletą jest świetny, dyskretny design oraz minimalna ilość kabli oraz współpraca z technologiami bezprzewodowymi.

Powstał on w kalifornijskim Samsung Audio Lab, którym światowej klasy inżynierowie dźwięku wykorzystują zaawansowane technologie akustyczne i najnowocześniejsze modelowanie komputerowe, aby zapewnić idealnie zrównoważone i wypełniające pomieszczenie brzmienie.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera Samsung
Pierwszy soundbar z dźwiękiem 9.1

 Soundbar Q950T zapewnia rzeczywisty wielokanałowy dźwięk przestrzenny w formacie 9.1.4. Za sprawą 9 kanałów dźwiękowych użytkownik ma dostęp do poruszającego brzmienia zapewniającego wciągającą rozrywkę. Szerokopasmowe głośniki umieszczone w obu rogach soundbaru zapewniają szerszy zasięg dźwięku, dzięki czemu można usłyszeć lokalizację każdego odgłosu i cieszyć się mocniejszymi wrażeniami.

Dzięki systemowi optymalizacji oraz adaptacji dźwięku wszystkie elementy dźwięku w tym głosy postaci są doskonale słyszalne, nawet przy bardzo cichym odsłuchu. Oglądanie ulubionych filmów i seriali w czasie wieczornego odpoczynku może się odbywać komfortowo.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera Samsung

Soundbar 950T obsługuje standard Dolby Atmos oraz DTS:X, a także eARC, zapewniając mocny, bogaty dźwięk przestrzenny. Soundbar Q950T synchronizuje się z telewizorem Samsung, by wspólnie tworzyły wciągający dźwięk. Brzmienie pochodzące zarówno z głośników soundbara kierujących dźwięk do przodu, na boki i ku górze, jak i z głośników telewizora zostaje połączone i wzmocnione, sprawiając, że można doświadczyć oglądanych treści jak nigdy dotąd.

Skupiamy się najpierw na uchu słuchacza, a potem rozszerzamy pole naszych zainteresowań na całe środowisko dźwiękowe – przetworniki (głośniki nisko- i wysokotonowe), wzmacniacze i procesory sygnałowe (DSP).

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera Samsung

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera Samsung

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.