Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Laptop został wyposażony w wyświetlacz o rozdzielczości FHD zoptymalizowany przy użyciu Dolby Vision™ a także obsługuje trójwymiarowy dźwięk z technologią Dolby Atmos® gwarantując użytkownikowi Yogi rozrywkę na najwyższym poziomie.

LENOVO YOGA SLIM 7LENOVO YOGA SLIM 7 

Yoga Slim 7 ułatwia życie na co dzień dzięki pomysłowym funkcjom, które oszczędzają czas. Czujniki uwagi rejestrują nieobecność użytkownika po odejściu od komputera i błyskawicznie rozpoznają twarz po jego powrocie, umożliwiając tym samym bezproblemowe logowanie. To doskonałe połączenie sztucznej inteligencji z naturalnym zdrowym rozsądkiem.

LENOVO YOGA SLIM 7LENOVO YOGA SLIM 7 

Zastosowany w laptopie procesor AMD Ryzen z 7-nanometrowymi rdzeniami zapewnia najlepszą wydajność przy jednoczesnym optymalnym odprowadzaniu ciepła, dzięki czemu komputer w ogóle się nie przegrzewa.

LENOVO YOGA SLIM 7LENOVO YOGA SLIM 7 

Więcej informacji o Lenovo Yoga Slim 7 - https://www.lenovo.com

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.