Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Klasyczna czerń, ewentualnie ciemna szarość. Dotąd w designie laptopów niewiele się działo. Tymczasem na przestrzeni ostatnich lat laptopy stały się nie tylko narzędziami pracy, ale, w związku z coraz większą mobilnością, także modnymi gadżetami. Yoga Slim 7 odpowiada na te zmiany. Lenovo, projektując laptopa, postawiło zarówno na nowoczesne rozwiązania, ułatwiające pracę czy przemieszczanie się ze sprzętem, jak i jego design.

Materiały PartneraMateriały Partnera Lenovo Yoga Slim 7

Laptop wyróżnia metalowa konstrukcja oraz smukła sylwetka. Yoga Slim 7 dostępna jest w dwóch ciekawych wersjach kolorystycznych – łupkowej szarości i storczykowego fioletu. Ciekawe kolory przyciągają wzrok i czynią z laptopa doskonały gadżet. Całość dopełnia wygrawerowane logo, umieszczone w rogu górnej pokrywy. Laptop nie rozczarowuje pod względem designu także po otwarciu. Bezramkowy ekran w pełni wykorzystuje całą powierzchnię obudowy. Metalowa konstrukcja sprawia, że Yoga Slim 7 jest stabilny i zapewnia komfortową pracę. Na komfort wpływa także niska waga urządzenia. Notebook waży zaledwie 1,4 kg, co ułatwia wygodne przemieszczanie się z nim zarówno w domu, jak i poza nim.

Materiały PartneraMateriały Partnera Lenovo Yoga Slim 7

Jeszcze większa wydajność

Praca na Yoga Slim 7 to sama przyjemność. Laptop reaguje błyskawicznie na polecenia, doskonale radzi sobie nawet przy kilku jednocześnie pracujących programach, a do tego w mgnieniu oka uruchamia aplikacje. To zasługa nowego procesora, dedykowanego do urządzeń mobilnych – AMD Ryzen™ 4000 Series wyposażonego w nawet 8 rdzeni. Pomimo większej wydajności, nie ma obaw o przegrzewanie się sprzętu. Lenovo wyposażyło laptopa w 7-nanometrowych rdzeni Zen 2. Komputer oferuje też największą w swojej klasie wydajność. Bateria wystarcza na nawet 19 godzin działania. Dodatkowo Yoga Slim 7 wyposażona jest w technologię Rapid Charge Pro, która pozwala uzupełnić energię do 50 proc. w ciągu zaledwie pół godziny.

Materiały PartneraMateriały Partnera Lenovo Yoga Slim 7

Dla fanów pięknych brzmień

Laptopa Yoga Slim 7 docenią zarówno pracownicy korzystający z aplikacji czy programów biurowych, jak i te osoby, które dużo pracują z obrazem i dźwiękiem. Nie rozczarowani możliwościami będą też wszyscy, którzy laptopa wykorzystują nie tylko do wykonywania obowiązków służbowych, ale i czerpania rozrywki. Oglądanie filmów czy granie w gry na Yoga Slim 7 to uczta nie tylko dla oczu, ale i uszu. Wyświetlacz o rozdzielczości FHD ze 100-procentową paletą kolorów sRGB zapewnia doskonałą jakość obrazu. Jeszcze większe wrażenia pozwala czerpać zaawansowana technologia HDR inspirowana obrazem kinowym. oraz technologia Dolby Vision™ – wspierana grafiką AMD Radeon™ zaskakuje szybkością klatek. Odbiorowi sprzyja trójwymiarowy dźwięk z przednich głośników Dolby Atmos®Speaker System.

Materiały PartneraMateriały Partnera Lenovo Yoga Slim 7

Wygoda najważniejsza

Yoga Slim 7 to laptop, który wygodę użytkowania stawia na pierwszym miejscu. Z pozoru proste technologie znacznie ułatwiają korzystanie z laptopa i oszczędzają czas. Przykładem są czujniki uwagi. Rejestrują one nieobecność użytkownika przed komputerem i automatycznie wylogowują z systemu. To przydatna funkcja szczególnie, jeśli pracujemy poza domem i nie chcemy, by osoby postronne pod naszą, choćby chwilową, nieobecność, mogły podejrzeć ekran. Po ponownym zbliżeniu się do komputera, czujniki uwagi rozpoznają twarz i umożliwiają bezproblemowe logowanie. Na oszczędność czasu i dużą wygodę pozwala też asystentka głosowa Alexa. Dzięki tej funkcji można za pomocą głosu ustawić przypomnienie, odtwarzać muzykę czy zamawiać pizzę. Alexa działa nawet w trybie uśpienia komputera, a mikrofony dalekiego zasięgu sprawiają, że mówić do niej można z dużej odległości.

Materiały PartneraMateriały Partnera Lenovo Yoga Slim 7

Lenovo Yoga Slim 7 pozwala na bardzo wygodną pracę niezależnie od miejsca. Niska waga urządzenia i duża wydajność sprawiają, że laptop doskonale sprawdzi się nie tylko do pracy w domu czy biurze. Swobodnie można się z nim przemieszczać na spotkania i do ulubionych miejsc, w których najlepiej nam się pracuje. Można też z nim wygodnie podróżować. Już po kilku dniach użytkowania, Yoga Slim 7 stanie się najlepszym kompanem w codziennej pracy, a dzięki nowoczesnemu designowi – także modnym gadżetem.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.