Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Nieważne czy mieszkamy same, z partnerem czy z rodziną - utrzymanie porządku zajmuje sporo czasu i energii, nawet jeśli to lubimy. Choć sprzątanie nie wymaga szczególnych umiejętności, dla większości z nas nie jest specjalnie przyjemne. Potrzebuje za to regularności, przez co wydaje się, że „nie ma końca”. Na szczęście można je scedować, najlepiej na zawsze gotowego do pracy domowego robota.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Korzystając z technologicznego duetu: automatyczny odkurzacz + robot mopujący możesz zapomnieć o ręcznym odkurzaniu i myciu podłóg. Wystarczy zaprogramować urządzenia i pozwolić, by Cię wyręczyły w sprzątaniu. iRobot Roomba i7 i Braava jet m6 to tandem idealny. Gdy Roomba kończy odkurzać, wysyła informację do Braavy, a ta rozpoczyna mopowanie podłogi. Dzięki funkcji Imprint wszystko odbywa się automatycznie, a ty masz spokojną głowę i lśniące podłogi.

Dlatego wiele kobiet „zaprzyjaźniło się” z iRobotem. Zapytaj o opinię koleżanki, które już korzystają z jego pomocy. Raz zaprogramowany, stale dba o czystość podłóg w mieszkaniu. Ma dużą moc ssącą i 3-stopniowy system sprzątania z podwójnymi szczotkami do czyszczenia z kurzu i większych zabrudzeń różnych powierzchni. Uczy się planu pomieszczeń i dobiera najbardziej optymalną drogę sprzątania za pomocą nawigacji iAdapt 3.0 (robot wie, gdzie już był, a gdzie musi jeszcze posprzątać), technologii DirtDetect (odnajduje miejsca bardziej zabrudzone i na nich się koncentruje) oraz Imprint Smart Mapping. Dzięki tym inteligentnym mapom w aplikacji iRobot HOME możesz kontrolować, które pomieszczenie ma być sprzątane i kiedy (np. gdy domowników nie ma w domu), możesz też kierować robotem za pomocą komend głosowych. Roomba sama wraca do stacji dokującej, by się doładować, ma więc nieograniczony czas pracy.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Co jest szczególnie ważne dla alergików, iRobot Roomba i7 posiada filtr AeroForce, który przechwytuje 99% alergenów, pyłków i cząstek o wielkości do 10 mikronów. Gdy robot odkurzający połączymy z robotem mopującym Braava jet m6, w całym domu zyskamy świeże, czyste podłogi i zmniejszenie ilości drobinek kurzu w pomieszczeniu. Braava to łatwy w użyciu robot mopujący z precyzyjnym spryskiwaczem i dostępem Wi-Fi. Wykorzystując te same systemy, co Roomba, uczy się, mapuje i dostosowuje do sprzątanej powierzchni. Usuwa lepkie zanieczyszczenia, brud i tłuszcz kuchenny na twardych podłogach, dostaje się pod większość mebli, myje więcej w krótszym czasie.

Tandem iRobot Roomba i7 i Braava jet m6 to przydatni w każdym domu pomocnicy, zwłaszcza teraz, gdy jesienna słota, deszcz, błoto i może wkrótce śnieg. Bez wysiłku z Twojej strony możesz cieszyć się czystymi podłogami, czy to podczas zabawy z dzieckiem, układania puzzli czy ćwiczenia jogi i w każdej innej sytuacji.

Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Nieograniczony dostęp do serwisów informacyjnych, biznesowych,
lokalnych i wszystkich magazynów Wyborczej.