Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Wystarczy jedno spojrzenie, by chcieć bliżej poznać Lenovo Yoga Slim 7. Laptop zachwyca designem. Smukła obudowa, wykonana w całości z wysokiej jakości aluminium, sprawia, że prezentuje się niezwykle elegancko. Jeszcze więcej emocji budzi po otwarciu. Lenovo zdecydowało się na wyświetlacz o przekątnej 15,6 cala z bardzo wąską ramką, co pozwala w pełni cieszyć się jego rozmiarami. W wyświetlaczu zastosowano rozdzielczość FHD, oferującą oszałamiające spektrum kolorów. Opcjonalnie, aby dodać laptopowi jeszcze więcej charakteru, możliwe jest umieszczenie w nim szklanego wyświetlacza. Wielkość laptopa umożliwia wygodną pracę na co dzień, a jednocześnie jego waga - około 1,6 kg, pozwala na wygodne przenoszenie go między pokojami czy zabieranie z biura do domu.

Materiał PartneraMateriał Partnera Lenovo

Jeszcze więcej mocy

Prawdziwe zaskoczenie kryje się pod obudową. W smukłym laptopie udało się umieścić niesamowitą moc. Lenovo wykorzystało 35 lat doświadczeń, by stworzyć laptopa, który zaskakuje szybką reakcją i intuicyjnym działaniem, opartymi o technologie maszynowego uczenia się. Producent umieścił w laptopie procesor Intel® Core™ 10. generacji. Yogę Slim 7 uzupełnia maksymalnie 16 GB pamięci RAM oraz dysk SSD o pojemności do 1 TB. Laptop zaskakuje wydajnością. Po pełnym naładowaniu Yoga Slim 7 działa nawet przez 13 godzin. Aby dodać jej zastrzyku energii, wystarczy włączyć tryb dodatkowego wzmocnienia Intelligent Cooling, który został opracowany wspólnie z firmą Intel. Zwiększa on żywotność baterii o dodatkowe 15-20 proc. Do szybkiej pracy na laptopie można natomiast wrócić dzięki Rapid Charge. Szybkie ładowanie pozwala przywrócić 80 proc. ładunku baterii w ciągu zaledwie godziny.

Rozrywka na wysokim poziomie

Zastosowane rozwiązania pozwalają, poza pracą, czerpać z laptopa rozrywkę na najwyższym poziomie. Oglądanie filmów, słuchanie muzyki czy granie w gry na Yoga Slim 7 to czysta przyjemność. Trójwymiarowy dźwięk zapewniają głośniki Dolby Atmos®Speaker System. Dzięki dwóm głośnikom w dolnej obudowie skierowanym do przodu można czerpać prawdziwie kinowe doznania. O doskonały obraz dba grafika Intel Iris Plus zapewniająca bardziej szczegółowy obraz o żywszych kolorach podczas oglądania strumieniowego wideo i edycji filmów. Możliwości laptopa zwiększa dodatkowo najnowsza, dedykowana karta graficzna NVIDIA dostępna opcjonalnie.

Wystarczy się uśmiechnąć

Sama obsługa laptopa jest intuicyjna i bardzo wygodna. Jeśli musimy na chwilę odejść od laptopa, czujnik ruchu automatycznie nas wyloguje, a po powrocie wystarczy się uśmiechnąć, by zalogować się ponownie. Dba o to funkcja Windows Hello. A jeśli czegoś potrzebujemy, wystarczy o to poprosić. Życzenia spełni asystentka głosowa Cortana. Asystentka pomaga ustawić przypomnienie, odtworzyć muzykę, złożyć zamówienie. Można poprosić ją o informacje nawet wtedy, kiedy pokrywa laptopa jest zamknięta.

Materiał PartneraMateriał Partnera Lenovo

Internet szybszy niż kiedykolwiek

Laptop zaskakuje szybkimi reakcjami. Prędkość można jeszcze bardziej podkręcić, posiadając modem Wi-Fi 6. Yoga Slim 7 posiada łączność z Wi-Fi nowej generacji, co pozwala jeszcze płynniej odtwarzać strumieniowe wideo i przeglądać strony internetowe. Z danych Lenovo wynika, że Wi-Fi 6 cechuje się o 75 proc. mniejszymi opóźnieniami niż w przypadku zwykłej sieci.

Szybkość, intuicyjność, elegancki design i ergonomia –  to wszystko sprawia, że Lenovo Yoga Slim 7 doskonale sprawdzi się do codziennego użytkowania. Zapewnia wygodę na najwyższym poziomie, spełniając oczekiwania zarówno pracowników, jak i miłośników rozrywki na wysokim poziomie.

Materiał PartneraMateriał Partnera Lenovo

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.