Zbliża się wyjątkowy dzień w roku, w którym możemy podziękować mamom za ich troskę, okazywane wsparcie, za to, że są. W tym dniu obdarowujemy najbliższe nam kobiety wyjątkowymi prezentami. Wśród nich są kwiaty – subtelne, piękne, różnorodne, doskonałe na każdą okazję. Bukiety możemy dowolnie komponować, tworząc z nich personalizowane kreacje.

To właśnie bukiety były inspiracją dla domu mody Chloé do stworzenia kolekcji 17 zapachów Atelier des Fleurs. Komponowanie spersonalizowanego zapachu wraz z tą kolekcją przypomina sposób, w jaki dobieramy kwiaty do bukietu w kwiaciarni: każdy zapach został stworzony tak, by harmonijnie łączył się z innymi elementami kolekcji, umożliwiając nieskończoną ilość kombinacji. Głównemu kwiatowi może towarzyszyć jeden lub dwa kolejne. Każdy nowy zapach dodaje swoje charakterystyczne oblicza: zielone lub korzenne, świeże lub kwiatowe, piżmowe lub pudrowe. Doskonały i unikalny akord.

Pozostało 81% tekstu
Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.