Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Zapach Nomade, od kiedy pojawił się na rynku w 2018 roku, zachwyca kompozycją i nowymi odsłonami. Dedykowany kobietom żądnym przygód, dalekich podróży, niczym nieograniczonych, wolnych, pragnących bliskości z naturą. Nomade to zapach symbolizujący odległe horyzonty i inspirujący spotkania. To obietnica czarującej podróży. Zachęta, by dać się ponieść, ale też szansa na odkrycie życia gdzie indziej... Gdziekolwiek indziej.

Materiał promocyjny

Wegańska formuła

Dla kobiety Nomade każda nowa eskapada jest niezwykłą przygodą, pełnym uniesień doświadczeniem niezapomnianych przystanków w podróży i wzbogacających spotkań. Esencją tego założenia jest nowa odsłona zapachu Nomade Jasmin Naturel Intense. To hołd oddany nie tylko kobiecie, ale i naturze. Formuła wody perfumowanej Nomade Jasmin Naturel Intense, zawiera 100 proc. składników pochodzenia naturalnego. Jest wegańska i nie zawiera sztucznych barwników. Doskonale wpisuje się to w dewizę marki. Dla Chloé pragnienie odkrywania naszej planety jest nierozerwalnie związane z decyzją jej poszanowania. Marka jednocześnie celebruje, podziwia i chroni przyrodę. 

Zachwycająca eskapada

Nowy zapach to zachwycająca podróż. Po otwarciu flakonu, można przenieść się zmysłami do odległego, ciepłego kraju, gdzie słońce chyli się ku zachodowi. To zasługa jaśminu, który odgrywa w kompozycji główną rolę. Kontrastując ze słodkimi nutami akordu daktyli i gruszek, ujawnia swoje pełne bogactwo i złożoność. Jego delikatnie zmysłowy charakter podkreślają otulająca wanilia i kremowy sandałowiec. Całość uzupełnia odrobina paczuli.

Materiał promocyjnyMateriał promocyjny 

Twórczynią zapachu Nomade Jasmin Naturel Intense jest Caroline Dumur, perfumiarka i niezwykła pasjonatka perfum, która inspiracje czerpie głównie z natury. Jaśmin, który wykorzystała w kompozycji, to legendarny kwiat, pochodzący z Egiptu. Dla Chloé jest to ważne odniesienie, bo z Egiptu pochodziła Gaby Aghion, założycielka marki. W ramach podejścia przyjaznego dla środowiska, dom Mody Chloé pozyskuje jaśmin według zasad zrównoważonego rozwoju.

Symbol więzi

Nie tylko kompozycja zachwyca. Woda perfumowana Nomade Jasmin Naturel Intense zamknięta jest w wyjątkowym flakonie, ozdobionym plecionym brązowym rzemykiem, który symbolizuje więzi, jakie tworzy się dzięki odbywanym podróżom. Ten symboliczny ornament został również wygrawerowany na szkle flakonu i wydrukowany na opakowaniu zewnętrznym. Flakon także powstał w zrównoważonym duchu. Stworzono go ze szkła, które w 15 proc. pochodzi z surowców wtórnych.

Materiał promocyjnyMateriał promocyjny 

Wiatr wolności

To, czym jest Nomade Jasmin Naturel Intense pokazuje film reklamowy, nakręcony przez pochodzącą z Nowego Jorku fotografkę Zoë Ghertner, słynącą ze swojego naturalistycznego stylu fotografowania i doskonałego dokumentowania kobiecości. W krótkim filmie da się poczuć powiew wiatru wolności. Naomi Scott, brytyjska aktorka, piosenkarka i reżyserka filmowa, w białej, delikatnej sukience, z rzemykiem na szyi zakończonym kryształem i z flakonem Nomade w dłoni spaceruje po piasku, jakby w krainie fantazji. Spotyka trzy kobiety, które pójdą razem z nią, bo wierzą, że spotkania są sposobem na to, aby wciąż zmierzać naprzód.

Naomi Scott z wyrafinowaniem uosabia wartości Nomade. Dorastała na styku kultur, wychowywana w Londynie przez ojca Brytyjczyka i matkę Hinduskę, urodzoną w Ugandzie. Artystka wyznaje głęboko humanistyczne wartości, walczy o prawa kobiet i jest ambasadorką organizacji Compassion, która pomaga dzieciom na całym świecie.

Materiał promocyjnyMateriał promocyjny 

Nomade Jasmin Naturel Intense to zapach, który przypomina nie tylko o tym, że każda podróż i każde spotkanie jest cenne, ale też o sile drzemiącej w kobietach. O tym, że warto iść przez życie, trzymając się za ręce, bez ograniczania sobie nawzajem horyzontów.

Chloé Nomade Jasmin Naturel Intense jest dostępny w sprzedaży w  sieciach perfumerii Douglas i Sephora oraz na douglas.pl i sephora.pl

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.