Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Posłuchaj podcastu

Materiał promocyjny Partnera

Trudna obecnie sytuacja ekonomiczna sprawia, że kobiety szukają możliwości zarobienia dodatkowych pieniędzy, by zasilić domowy budżet. Rozwiązaniem może być praca Konsultantki, dzięki której można zarobić dodatkowe pieniądze, nie rezygnując przy tym z innych obowiązków – rodzinnych czy zawodowych. Co więcej, to praca, która nie wiąże się z etatem, presją czy ograniczeniami. Wiedzą o tym Konsultantki Avon, które od lat z powodzeniem łączą pasję do kosmetyków z prowadzeniem biznesu na własnych zasadach. O tym, jak wygląda ich praca na co dzień, dlaczego zdecydowały się na dołączenie do społeczności Avon i jak zmieniło to ich życie, w najnowszym odcinku Herstorii "Wysokich Obcasów" opowiadają Edyta i Patrycja.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

*Dane pochodzą z badania przeprowadzonego na próbie 8638 kobiet w wieku 16+ z Brazylii, Włoch, Wielkiej Brytanii, Filipin, Turcji, Polski, Rumunii i RPA. Badanie zostało zlecone przez Avon, przeprowadziła je firma badawcza Censuswide.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.