Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Nie od dziś wiadomo, że najważniejszym etapem pielęgnacji skóry twarzy jest jej właściwe oczyszczanie. Skóra stanowi bowiem barierę ochronną dla organizmu, przez co codziennie narażona jest na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Osiadają na niej zanieczyszczenia miejskie, takie jak smog czy kurz. Kolorowe kosmetyki również tworzą na niej warstwę.

W 2017 roku firma Nu Skin dokonała rewolucji w zakresie oczyszczania skóry, opracowując system ageLOC LumiSpa, na który składa się urządzenie z silikonową końcówką oraz dedykowane do stosowania wraz z nim produkty pielęgnacyjne. System odmienił domową pielęgnację na całym świecie. Od momentu wprowadzenia na rynek sprzedano 5 mln sztuk ageLOC LumiSpa. System obsypano też nagrodami, a sama marka stała się numerem jeden na świecie w kategorii systemów do domowej pielęgnacji skóry według firmy Euromonitor. I to aż 5 lat z rzędu!*.

Materiał promocyjnyMateriał promocyjny 

Jeszcze bardziej inteligentny

Po 5 latach od premiery nadeszła nowa wersja systemu – ageLOC LumiSpa iO. Teraz oczyszczanie staje się jeszcze inteligentniejsze. Nowy ageLOC LumiSpa iO wykorzystuje koncepcję internetu rzeczy (IoT), czyli fizycznych obiektów stworzonych z myślą o łączności. Posiada funkcję Bluetooth, która umożliwia nawiązanie połączenia między urządzeniem a aplikacją Nu Skin Vera na telefonie, dając inteligentne wskazówki na temat pielęgnacji skóry oraz ułatwiając monitorowanie celów z tym związanych.

Domowy monitoring

Dzięki połączeniu z aplikacją można śledzić działanie urządzenia w czasie rzeczywistym. Pomagają w tym inteligentne, wbudowane czujniki, które analizują siłę naciski i ruchy podczas stosowania ageLOC LumiSpa iO oraz dają sprytne wskazówki, które poprawiają skuteczność pielęgnacji. W aplikacji dostępne są również porady użycia i ilustracje. Umożliwia ona także personalizowanie pielęgnacji skóry, poprzez tworzenie własnych programów pielęgnacyjnych, określania czasu trwania oczyszczania czy wyboru partii twarzy, na których chce się je wykonywać. Co tydzień lub w dowolnych dniach można śledzić postępy w pielęgnacji skóry dzięki funkcji Osi Czasu Selfie. Aplikacja Nu Skin Vera przypomina również o konieczności wymiany silikonowych końcówek czy uzupełnieniu zapasu produktów. 

Dla każdego rodzaju skóry

System ageLOC LumiSpa iO przeznaczony jest dla każdego rodzaju cery. Jest na tyle delikatny, że można stosować go na twarz, szyję i dekolt. Dedykowane do stosowania wraz z urządzeniem produkty ageLOC LumiSpa Activating Cleanser dostępne są w pięciu wariantach: do skóry suchej, normalnej i mieszanej, tłustej, wrażliwej oraz do skóry ze skłonnością do niedoskonałości. Preparaty zapewniają precyzyjną amortyzację i interakcję pomiędzy silikonową głowicą ageLOC LumiSpa a skórą, pomagając uzyskać potwierdzone klinicznie efekty. A tych jest wiele.

Materiał promocyjnyMateriał promocyjny 

Siedem potwierdzonych korzyści

System ageLOC LumiSpa iO wspomaga ochronę skóry i nie zakłóca jej naturalnego mikrobiomu. Na podstawie badania klinicznego** zaobserwowano, że po 12 tygodniach stosowania ageLOC LumiSpa Activating Face Cleanser do skóry ze skłonnością do niedoskonałości wraz z urządzeniem ageLOC LumiSpa iO i delikatną głowicą silikonową, widoczność niedoskonałości została zredukowana o 71 proc. w porównaniu ze stanem wyjściowym. Nowy ageLOC LumiSpa iO pozwala osiągnąć aż siedem potwierdzonych klinicznie korzyści: dokładne oczyszczanie, miękkość, gładkość, promienny wygląd, zmniejszona widoczność porów, przejrzystość cery, świeżość.

Indywidualne dopasowanie

W systemie ageLOC LumiSpa iO można dopasować do cery nie tylko produkty, ale i głowicę urządzenia. Standardowa głowica silikonowa przeznaczona jest dla większości typów skóry. Twardsza sprawdzi się dla osób, którym zależy na mocniejszym oczyszczaniu, a delikatna dla osób o cerze wrażliwej lub skłonnej do niedoskonałości. Poza głowicami silikonowymi, system ageLOC LumiSpa iO posiada także głowicę Accent Head, dzięki której można doskonale zrewitalizować delikatną skórę wokół oczu. Stosowana razem z preparatem ageLOC LumiSpa IdealEyes pozwala ona uzyskać rozświetloną, zdrowiej wyglądającą skórę w okolicy oczu, przy jej jednoczesnym ujędrnieniu, wygładzeniu i nawilżeniu.

Nowy ageLOC LumiSpa iO przenosi domową pielęgnację skóry na wyższy poziom. Wystarczą dwie minuty dwa razy dziennie, aby osiągnąć natychmiastowe rezultaty, które można zobaczyć i poczuć.

System ageLOC LumiSpa iO dostępny jest na stronie www.nuskin.com.

*Na podstawie badania konsumenckiego z udziałem 30 uczestników, mężczyzn i kobiet, w wieku 18-45 lat ze skórą skłonną do niedoskonałości. Uczestnicy stosowali delikatną głowicę silikonową oraz preparat ageLOC LumiSpa Activating Cleanser – Blemish Prone przez 12 tygodni.

Źródło: Euromonitor International Limited; Warunki RSP dotyczące wartości detalicznej; wszystkie kanały; 2017 do 2022. Beauty Systems to domowe urządzenia do pielęgnacji skóry, które są łączone lub zalecane do użytku wyłącznie z artykułami konsumpcyjnymi do stosowania miejscowego tej samej marki. Weryfikacja roszczenia na podstawie niestandardowych badań i metodologii Euromonitor przeprowadzonych w okresie styczeń-marzec 2022 r. Sprzedaż urządzeń do pielęgnacji skóry w domu obejmuje sprzedaż elektrycznych środków do oczyszczania twarzy zgodnie z definicją w bazie danych Passport. Ta kategoria nie obejmuje urządzeń do pielęgnacji/depilacji włosów, golarek do ciała i urządzeń do pielęgnacji jamy ustnej.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.