Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Materiał PR Drunk Elephant

Materiał PR Drunk ElephantMateriał PR Drunk Elephant 

DZIAŁANIE SKŁADNIKÓW

Bogaty w ceramidy, witaminę F oraz pełne kwasów omega oleje i masła roślinne, Ceramighty™ AF Eye Balm głęboko odżywia i wzmacnia barierę ochronną skóry, przywracając i zachowując elastyczność oraz zapewniając intensywne, długotrwałe nawilżenie. Kojący wyciąg z Avena sativa (owies) pomaga uspokoić skórę i złagodzić zmęczenie wokół oczu.
CO JESZCZE WARTO WIEDZIEĆ" Ceramighty™ ma pH 5,5.

SUGEROWANE ZASTOSOWANIE

Delikatnie wklepać jedną porcję pod oczy, wzdłuż kości oczodołu i na powieki, rano lub wieczorem.

DOSTĘPNOŚĆ

Wyłącznie na Sephora.pl i w perfumeriach Sephora.

Materiał PR Drunk ElephantMateriał PR Drunk Elephant 

Cena detaliczna: 279 PLN/ 15 ML
W 100% WOLNE OD OLEJKÓW ETERYCZNYCH, SILIKONÓW I SUBSTANCJI ZAPACHOWYCH.

DLACZEGO DRUNK ELEPHANT JEST WYJĄTKOWY?

Używamy wyłącznie składników, które mają bezpośredni wpływ na zdrowie skóry lub wspierają działanie naszych receptur. Nigdy nie kierujemy się tym, czy dany składnik jest naturalny, czy syntetyczny. Zamiast tego opieramy się na kryterium biokompatybilności. Z tego powodu skupiamy się na zdrowych poziomach pH, mieszankach rozpoznawanych przez skórę, łatwo wchłaniającej się drobnej strukturze cząsteczkowej, a także skutecznych składnikach aktywnych, które dodatkowo wspierają ochronny kwaśny płaszcz skóry i pozwalają go zachować. Jednak to, czego nie dodajemy do naszych receptur jest równie ważne jak to, co w nich stosujemy. Dlatego nigdy nie znajdziesz tutaj niczego, co nazywamy Suspicious 6™ (olejków eterycznych, wysuszających alkoholi, silikonów, chemicznych filtrów przeciwsłonecznych, substancji zapachowych/barwników, SLS). Uważamy, że te sześć wszechobecnych składników stoi za niemal każdym skórnym problemem, i kiedy usuniesz je kompletnie ze swoich nawyków pielęgnacyjnych – czyli kiedy zrobisz sobie Drunk Break™ – skóra będzie mogła wrócić do swojej najzdrowszej, najlepszej formy.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.