Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Glimmerstick to konturówka nr 1 marki Avon[¹], dzięki której możesz poczuć kreatywną wolność tworzenia. Od czerwca produkt ten dostępny będzie w nowej odsłonie z ulepszoną formułą. Kredka ma aż 24 intensywne odcienie – 12 klasycznych i 12 diamentowych. Pierwszy wariant zawiera olejek z dzikiej róży, drugi wzbogacony jest o witaminę E, dzięki czemu gładko i równomiernie się rozprowadzają. Kredki są wodoodporne, nie rozmazują się, nie blakną i utrzymują się na oku nawet cały dzień. Dzięki jeszcze większej zawartości pigmentów, kolory są wyraziste i nasycone bardziej niż kiedykolwiek.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Kredka do oczu może posłużyć jako idealna baza pod cienie. Dzięki niej makijaż będzie bardziej trwały. Konturówka Glimmerstick daje także nieskończone możliwości tworzenia supermodnych efektów – od klasycznej kreski, przez przedłużoną jaskółkę, aż po ekstremalne kocie oko

mówi Adrian Świderski, Make-up Artist, ambasador Avon, który w 2022 roku promuje produkty marki do makijażu.

Dla większej wygody użytkowania ulepszono także opakowanie produktu. Teraz każda konturówka ma skuwkę w odpowiadającym jej kolorze. Co więcej, kredka Glimmerstick nie wymaga temperowania – wystarczy przekręcić, by ją wysunąć.

Konturówki do oczu będą dostępne w katalogu Avon 06/2022 w cenie 11,99 zł. Można je zamówić u Konsultantek Avon lub kupić za pośrednictwem strony www.avon.pl. Kupując produkty Avon, wspierasz biznes naszych Konsultantek.

[¹] Na podstawie wewnętrznych danych sprzedażowych dla Europy Środkowo-Wschodniej za okres 1-12.2021.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.