Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Piękne zęby szybko i bez aparatu? Tak!

Niewidoczne nakładki prostujące zęby wykonane z innowacyjnego materiału ClearQuartz® to przełomowa i nowoczesna metoda ortodontyczna, stworzona przez niemiecki start-up. Są elastyczne, odporne na uszkodzenia i zupełnie niewidoczne, a prostują zęby znacznie szybciej niż tradycyjny aparat ortodontyczny (całe leczenie trwa nawet tylko 4 miesiące).

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Oprócz szybkości i precyzji działania twórcy marki DR SMILE zadbali o to, by leczenie ich technologią było komfortowe, wygodne i bezproblemowe dla Pacjenta. Nakładki nie powodują obtarć dziąseł, można je wygodnie zdejmować na czas jedzenia i swobodnie dbać o higienę jamy ustnej, a prostowanie zębów odbywa  się w sposób kontrolowany i zupełnie bezbolesny.

Ponadto marka opracowała system  kompleksowego leczenia prosto z domu – wystarczy tylko jedna wizyta w klinice partnerskiej, by uzyskać skan 3D uzębienia i plan indywidualnego leczenia. Po jego akceptacji Pacjent otrzymuje do domu pakiet nakładek, dostęp do aplikacji monitorującej postępy i stałą kontrolę specjalistów służących pomocą i wiedzą.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Wiosną postaw na pozytywne zmiany w swoim życiu i zainwestuj w nieskazitelny, piękny uśmiech. Skontaktuj się z DR SMILE i poznaj swój indywidualny plan leczenia już dziś: https://drsmile.pl/

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.