Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Na początku roku 2022 Nutridome znalazł się na 9. miejscu w rankingu najlepszych bezpłatnych aplikacji zakupowych – jako pierwszy w kategorii drogerii. Program otrzymał 4,9 gwiazdek na 5 możliwych.

Aplikacja jest cudowna! W szybki sposób mogę zamówić swoje ulubione kosmetyki. Kilka kliknięć i zamówienie opłacone. Rewelacja

– opiniuje jedna z klientek, kasia_12.

Według twórców i użytkowników system jest intuicyjny i prosty w obsłudze. Oferta sklepu nie różni się od tej uwzględnionej na stronie, ale używając aplikacji, można skorzystać z wielu rabatów dostępnych wyłącznie tam.

Bardzo cieszy nas taka popularność aplikacji. W szczególności, że program dostępny jest od zaledwie kilku miesięcy. Wysokie notowania interpretujemy jako ogromny sukces Nutridome. Udało nam się stworzyć intuicyjną aplikację, która sprawia, że zakupy są jeszcze bardziej przyjemne. Myślę, że osiągnęliśmy nasz cel, aczkolwiek wciąż będziemy dążyć do ulepszania różnych funkcji. Warto więc być na bieżąco

– mówi Paulina Makowiecka, Head of Marketing Nutridome.

Mobilną drogerię wysoko cenią także klienci korzystający z Google Play. W tamtejszym rankingu jest drogerią numer 1. Dopiero na osiemnastym miejscu znalazł się Rossmann PL, a na dwudziestym – Hebe.

Aby pobrać aplikację, wystarczy wpisać hasło „nutridome" w pole wyszukiwarki App Store bądź Google Play. Do odpowiedniej strony można również przejść z linków udostępnionych w stopce internetowego sklepu nutridome.pl.

*Na podstawie rankingu App Store z dnia 3. stycznia 2022 r.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.