Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

By podkreślić atuty Twojej urody kosmetolog, Daria Bartosiak oraz dr Aneta Praska-Jaros z kliniki Regenerum Clinic Biały Kamień wybrały zabiegi:

Masaż Kobido i/lub Dermaoxy - idealne dla 20-30 latek.
Masaż Kobido i /lub Thuzzle - pomysły dla 30-40 latek.
Fibryna lub/i Dermaoxy  - skrojone na potrzeby kobiet dojrzałych. 

Szczegóły: 

- masaż Kobido znany jest jako niechirurgiczny lifting twarzy. Zmniejsza napięcia mięśni odpowiedzialne za zmarszczki mimiczne, to widać od razu. Przywraca młodzieńczy owal, wzmacnia przepływ krwi i limfy, więc odżywia, dotlenia, oczyszcza skórę, dodaje jej blasku i przywraca zdrowy kolor oraz stymuluje metabolizm komórek, więc przyspiesza regenerację skory. Ruchy w masażu Kobido są mocne, co pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu. 

- Thuzzle ujędrnia wiotką skórę i wzmacnia ją. Głowica emituje cztery różnej długości fale elektromagnetyczne jednocześnie (to jedyne urządzenie, które to potrafi), by podnieść temperaturę tkanek na różnych głębokościach. To nie boli, wręcz przeciwnie - jest przyjemne. Ciepło wywołuje efekt WOW - stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Pobudza też układ limfatyczny i krwionośny, przyspiesza metabolizm komórek, w efekcie czego zwiększa się gęstość i wygładzenie skóry, polepsza jej jakość, a zmarszczki stają się płytsze. Thuzzle poprawia jakość skóry na twarzy, dekolcie, szyi i niewielkich obszarach ciała, na przykład na ramionach (tzw pelikany).  

 

Infuzja tlenowa DermaOxy to zabieg bankietowy, możesz go zrobić nawet na ostatnią chwilę. Kosmetolog wprowadza w skórę skoncentrowane substancje (kwas hialuronowy, peptydy, antyoksydanty, witaminy, algi) z pomocą silnie sprężonego tlenu.   

DermaOxy świetnie robi skórze szarej, zmęczonej, niedotlenionej. Twarz od razu wygląda jak po wakacjach. Lepiej się na niej trzyma makijaż - to ważne, jeśli zabieg wykonujesz przed ważnym dniem.

- Fibryna to składnik krwi. Jest elementem regenerującego osocza, jest też odpowiedzialna za powstawanie skrzepu. Dlatego wstrzyknięta w skórę stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, a także – w związku z tym, że gęstnieje - wypełnia podskórne braki (np. bruzdy, zmarszczki, opadający owal itp.). By ją uzyskać, lekarz pobiera krew od pacjenta, probówkę wkłada do specjalnej wirówki, nabiera do strzykawki oddzieloną fibrynę i wstrzykuje ją w skórę metodą mezoterapii. To nowoczesny zabieg o długofalowym działaniu, ale mogą być po nim niewielkie siniaki, więc zrób go cztery dni przed ważnym wyjściem.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.