Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Laboratorium Naturalnych Składów Caudalie poszukiwało unikatowego składnika farmaceutycznego, który jest w stanie pobudzić ten enzym do działania. Po przebadaniu tysięcy substancji wybraliśmy jeden: honokiol otrzymywany z magnolii metodą ekoekstrakcji.

Honokiol pobudza enzym TET. W połączeniu z resweratrolem działa jeszcze silniej i jest w stanie oddziaływać na białka młodości skóry, korygując w ten sposób 8 oznak starzenia się.

Dr David Sinclair, nazwany przez Time Magazine US „guru długowieczności", zawdzięcza sławę pracom nad poznaniem mechanizmów starzenia się i rozwiązaniami spowalniającymi ten proces.

Odkrycie to dało początek nowemu, wizjonerskiemu patentowi: technologii TET8TMopatentowanej wspólnie z Harvard Medical School.

W jaki sposób enzym TET odwraca proces starzenia się?

Czynniki środowiskowe (utlenianie, słońce, palenie papierosów, niewłaściwa higiena życia codziennego, sztuczne światło itp.) powodują, że w DNA naszych komórek występują oznaki starzenia się uniemożliwiające ekspresję niektórych genów. To czynniki epigenetyczne.

Jeżeli oznaki te pojawią się w genie kluczowym dla funkcjonowania skóry, jego ekspresja jest słabsza, wytwarza on mniej białek, skóra się starzeje i pojawia się 8 głównych oznak upływu czasu: utrwalone zmarszczki, drobne zmarszczki, utrata jędrności, utrata elastyczności, utrata objętości, odwodnienie, przebarwienia, utrata blasku. Enzym TET usuwa te oznaki z DNA i walczy z procesem starzenia się.

Krem Premier Cru 8 skorygowanych oznak starzenia się. 0 kompromisów

Nakładać na twarz, szyję i dekolt. Nie musisz już wybierać: Krem Premier Cru działa na WSZYSTKIE oznaki upływu czasu.

Rezultaty


 1. Utrwalone zmarszczki: o 73% mniejsze
 2. Drobne zmarszczki: o 97% mniejsze
 3. Ujędrnienie: poprawa o 83%
 4. Objętość: o 89% większa
 5. Elastyczność: poprawa o 97%
 6. Przebarwienia: mniejsze
 7. Nawilżenie: 100%
 8. Blask: poprawa o 75%

0 kompromisów w kwestii naturalności

Firma Caudalie wyselekcjonowała najlepsze składniki czynne, aby połączyć je z technologią TET8™:

 • zwalczającą przebarwienia winiferynę,
 • polifenole z pestek winogron zapobiegające zmarszczkom i blokujące wolne rodniki,
 • kwas hialuronowy naturalnego pochodzenia spulchniający skórę,
 • napinające cukry, które zmniejszają głębokość, długość i powierzchnię zmarszczek.

W 100% naturalna kompozycja roślinnych substancji zapachowych: róża damasceńska, esencja z płatków róży, esencja z geranium, absolut z róży, absolut z liści fiołka, esencja z białego cedru, absolut z benzoesu syjamskiego.

Prawdziwy koncentrat skuteczności w luksusowej, bardzo przyjemnej w użyciu, naturalnej recepturze. Podobnie jak wszystkie produkty Caudalie linia Premier Cru nie zawiera olejów mineralnych, silikonów, PEG, parabenów, ftalanów...

embed

0 kompromisów w kwestii ekoodpowiedzialności

embed

Caudalie chce, aby uroda szła w parze z ekoodpowiedzialnością. Kapsułki wewnątrz słoiczków umożliwiają łatwe uzupełnienie Kremu lub Kremu o Bogatej Konsystencji. System ten jest bardziej przyjazny dla środowiska, ponieważ każdy kupiony wkład pozwala zaoszczędzić około 3,12 ton opakowań wielosurowcowych i 18 ton szkła. 

Kolekcja Premier Cru

Linia Premier Cru ma w sobie esencję najnowszej, naturalnej wiedzy Caudalie na temat  starzenia się.

Dla kogo? Dla wszystkich kobiet, które nie mają ochoty na kompromisy. Od ukończenia 40 lat. 97% użytkowniczek stwierdziło, że ich skóra stała się bardziej elastyczna.

Premier Cru Krem

embed

Koncentrat technologii i skuteczności korygujący 8 oznak starzenia się: utrwalone zmarszczki, drobne zmarszczki, przebarwienia, brak blasku, jędrności, elastyczności, objętości i nawilżenia. Żadnych kompromisów w kwestii skuteczności dzięki technologii TET8™ oraz winiferynie, kwasowi hialuronowemu i cukrom błyskawicznie i naturalnie napinającym skórę.

97% użytkowniczek stwierdziło,że ich skóra stała się bardziej elastyczna
50mL – 356,2 PLN / Wkład: 309,1 PLN

Premier Cru Krem o Bogatej Konsystencji

embed

Ta bogata wersja wzbogacona natłuszczającymi bioceramidami - nawet najbardziej suchej i wrażliwej skórze zapewnia uczucie komfortu i nawilżenie.

97% użytkowniczek stwierdziło zmianę wyglądu skóry po 28 dniach
50mL – 356,2 PLN / Wkład: 309,1 PLN

Premier Cru Krem Pod Oczy

embed

Ten krem to coś więcej niż krem pod oczy przeciw starzeniu się. Dzięki technologii TET8TM i napinającym cukrom zmniejsza worki i cienie pod oczami, a także błyskawicznie rozświetla. Zawiera też 10% masy perłowej, która działa kryjąco i nadaje skórze promienny wygląd. Masująca końcówka usuwa obrzęki, wygładza i zmniejsza worki.

Zmniejsza kurze łapki o 25,6%
15mL – 194,9 PLN

Premier Cru Serum

embed

Zawiera 3,5 razy więcej kwasu hialuronowego niż krem. To lekkie serum zostało zainspirowane koreańskimi zabiegami pielęgnacyjnymi. Aktywność nadaje mu opatentowana technologia TET8TM. Został też wzbogacony niacynamidem i napinającymi cukrami, dzięki czemu zmniejsza długość, głębokość i powierzchnię zmarszczek.

Działanie napinające po 3 minutach, utrzymujące się nawet przez 6 godzin
30mL – 356,2 PLN

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.