Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Na tym fundamencie powstała marka, której wizja opiera się na zaprojektowaniu kompletnego systemu odmładzającej pielęgnacji skóry. Poznaj QMS MEDICOSMETICS – kosmetyki i zabiegi, w których wiedza spotyka się z inteligentnymi formułami.

Założycielem marki jest dr med. Erich Schulte - uznany niemiecki traumatolog i chirurg plastyczny, który swoją uwagę skupił na kolagenie i jego możliwościach. Współpraca ze środowiskiem specjalistów sprawiła, że odkrył odpowiednią technikę ponownego miejscowego wprowadzenia naturalnych rozpuszczalnych kolagenów i przyspieszenia regeneracji skóry. Ten proces wzbogacania kolagenu stał się podstawą QMS Medicosmetics. Obecnie jest uznawany za jedną z najbardziej kultowych innowacji w branży kosmetycznej.

„Postęp w nauce pielęgnacji skóry to dla mnie coś więcej niż pasja; jest to praca mojego życia i podstawa działalności QMS" – mówi założyciel marki Dr Med Erich Schulte.

embed

Materiał prasowy

5 filarów QMS MEDICOSMETICS

Marka QMS Medicosmetics to naukowe podejście do pielęgnacji skóry, o chirurgicznych korzeniach, przynoszące wyjątkowe rezultaty. Opiera się na 5 następujących filarach: redukowanie oznak starzenia, wszechstronne wykorzystanie kolagenu w kosmetykach, personalizacja zabiegów, niemieckie standardy doskonałości, natychmiastowe wyniki. Podstawą formuł proponowanych przez QMS jest innowacyjny kompleks kolagenu i kwasu hialuronowego Neotech A15® oraz peptydy zawierające Matrixyl 3000®. Dlaczego właśnie na to połączenie postawił Dr Schulte? Ze względu na efekty! Takie jak: głębokie nawilżenie, poprawa wyglądu skóry, redukcja zmarszczek, poprawa elastyczności i jędrności skóry... To właśnie te aspekty wyróżniają pielęgnację i zabiegi spa proponowane przez QMS Medicosmetics.

Nauka zamiast cudów

Jakich rozwiązań szukasz dla swojej skóry? Potrzebujesz głębokiego nawilżenia i nawodnienia, domowego zabiegu, maski, ochrony przeciwsłonecznej? Znajdziesz to w świecie QMS – gdzie najważniejsza jest nauka i kompleksowa pielęgnacja poparta wynikami. Najbardziej rozpoznawalnym produktem marki jest Collagen 3 Step Routine. Rewolucja w pielęgnacji twarzy, rozwiązanie na problem starzenia się skóry związany z utratą kolagenu i brakiem odpowiedniego nawilżenia. Ten bestseller łączy w sobie dwa sera kolagenowe. Kosmetyki zawierają 70% naturalnych, rozpuszczalnych kolagenów i trzy masy cząsteczkowe kwasu hialuronowego z aktywnym eksfo-liantem 11%, wysoce skutecznym systemem peelingującym, opartym na różnych kwasach owocowych i enzymach. Wśród produktów znajdują się również zestawy do oczyszczania twarzy, suplementy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała. Kolekcje kosmetyków takie jak: Kolagen, Epigen, Advanced to zostały stworzone, by w pełni zadbać o potrzeby Twojej skóry. Marka QMS Medicosmetics to również wyjątkowa gama zabiegów popartych wynikami. Potrzebujesz wzmocnienia i regeneracji? Rewitalizacji połączonej z poprawą stymulacji nowych komórek skóry? A może czas na detoksykację, przyspieszającą regenerację naskórka i metabolizm? Do wyboru masz 6 autorskich zabiegów (PURE OXYGEN FACIAL, URBAN REPAIR FACIAL, COLLAGEN REJUVENATING FACIAL, SKIN CELL RENEWAL FACIAL, SK-ALPHA REVITAL FACIAL, NEO TISSUDERMIE FACIAL). Można je dostosować do potrzeb każdej skóry, w zależności od indywidualnych potrzeb. Spraw, by Twoja skóra była jędrna, promienna i odmłodzona. Dopasuj zabiegi i pielęgnację tak, by podarować swojej skórze najlepsze formuły i składniki pielęgnacyjne. Zaufaj ponad 30-letniemu doświadczeniu!

embed

Materiał prasowy
Zrealizuj swoje ostateczne cele dotyczące pielęgnacji z QMS Medicosmetics. Sprawdź, które formuły sprawdzą się w przypadku potrzeb Twojej skóry. Więcej informacji:
QMS Medicosmetics - kosmetyki do pielęgnacji skóry dla kobiet

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.