Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Zapach zawiera trzy uzależniające nuty – kremową lawendę, energetyzującą cytrynę i seksowną wanilię. Dawka idealnego i trwałego aromatu stworzonego z etycznie pozyskiwanych składników prosto z Francji, Włoch i Madagaskaru.

Pionier wśród innowacyjnych flakonów. Metal, srebro i czerń przywołują kosmiczne i pozagalaktyczne skojarzenia, które sprawiają, że PHANTOM to zapach z przyszłości, zupełnie inny, zapewniający doznania nie z tej planety i umożliwiający połączenie ze smartfonem.

Połóż swój telefon na górną część butelki i poznaj nowego, międzygalaktycznego przyjaciela. Wejdź razem z nim do universum PHANTOM i udaj się w olfaktoryczną podróż, która sprawi, że będziesz silniejszy, bardziej pewny siebie i sexy. Wprowadź zapachowe zamieszanie w swoje życie, tak jak robi to PHANTOM!

Błyszczący srebrny flakon w kształcie robota to pierwszy flakon, z którym można się komunikować, który zamienia lśniącego srebrnego robota w twojego skrzydłowego, gospodarza i przewodnika po Galaktyce Paco, stworzonego po to, by pomógł Ci się zdobyć na odwagę, żeby się wyróżniać.

W korkach sprayów o pojemności 100 ml i 150 ml umieszczono chip NFC do bezdotykowej komunikacji. Wystarczy dotknąć głowę PHANTOMA swoim smartfonem. I już jesteś podłączony do jego świata, w którym znajdziesz ekskluzywne treści opracowane przez markę Paco Rabanne: interaktywne filtry, spersonalizowane playlisty, rzeczywistość rozszerzoną, interaktywne gry i wiele więcej.

Zespół Paco Rabanne opracował zapach PHANTOM we współpracy z kreatorami, naukowcami i technikami firmy International Flavors and Fragrances (IFF) przy wykorzystaniu jej najnowocześniejszego procesu: Augmented Creativity (Rozszerzona Kreatywność).

Wymyślili go kreatorzy perfum: Loc Dong, Juliette Karagueuzoglou, Dominique Ropion i Anne Flipo, którym pomagała Sztuczna Inteligencja wspomagana przez neuronaukę. Składniki i sposoby, w jakie je połączono, zostały wybrane, ponieważ neurobiolodzy wskazali, że mogą one wzbudzić poczucie wzmożonego seksapilu, pewności siebie i gotowości. Po raz pierwszy w historii opracowano zapach w taki sposób.

Połączenie luksusowego rzemiosła z Grasse, francuskiej stolicy perfumiarstwa, z najnowocześniejszymi technikami ekstrakcji. Pozyskiwanie najwyższej jakości naturalnych składników i jednocześnie wspieranie społeczności, które je uprawiają, a także ochrona planety. Oto wizja przyszłości zapachów według marki Paco Rabanne.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Przy tworzeniu zapachu PHANTOM marka współpracowała z IFF-LMR Naturals, pionierską firmą, która powstała w 1983 roku. Jej przewodnią zasadą jest dostarczanie w 100% naturalnych ekstraktów najwyższej jakości, a także przestrzeganie etosu pełnej przejrzystości, zaangażowanie w rozważne zarządzanie środowiskiem oraz zrównoważony rozwój.
Szukaj w perfumeriach Douglas i Sephora.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.