Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Procesy starzenia się są nieuchronne i niestety uwidaczniają się tam, gdzie skóra jest najdelikatniejsza i najbardziej narażona na działanie czynników zewnętrznych, czyli na twarzy. Później schodzą niżej, w okolice szyi, a w końcu dają się zauważyć na całym ciele.

Dziś można jednak skutecznie z nimi walczyć. Dzięki rozwojowi medycyny estetycznej, udaje się zatrzymać piękno na dłużej. Nowatorskie zabiegi pozwalają odzyskać młody i promienny wygląd, poprawiając nasze samopoczucie. Aby zachować ten efekt na dłużej, warto zadbać o odpowiednią pielęgnację także w domu. To właśnie z myślą o wspieraniu i dopełnianiu terapii medycyny estetycznej w domowych warunkach, powstała metoda suplementacji Medilâge.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera Medilâge

Wzmocnienie i utrzymanie rezultatów

W niewielkich kapsułkach ukryto niesamowite możliwości. O sile Medilâge stanowi połączenie wyselekcjonowanych składników. Najważniejsze z nich pochodzą z Francji i zostały wybrane ze względu na sposób pozyskania oraz zawartość substancji aktywnych. Dowodem na działanie formuł Medilâge są badania składników, których wyniki zostały opublikowane w czasopismach naukowych. To nie tylko potwierdza ich skuteczność, ale i dowodzi, że są bezpieczne w stosowaniu.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera Medilâge

Działanie od środka

Preparaty Medilâge zostały opracowane we współpracy z ekspertami i lekarzami-praktykami z dziedziny medycyny estetycznej. Wszystkie składniki zostały dobrane ze szczególną starannością i opatentowane. Substancje aktywne zawarte w formułach Medilâge hamują ekspresję genów oraz przyspieszają procesy biologiczne, pomagając skutecznie walczyć z oznakami starzenia. Preparaty Medilâge to suplementy o wyspecjalizowanym zastosowaniu, nakierowanym na najczęściej występujące niedoskonałości w obszarze urody. W portfolio marki znalazły się preparaty pomagające w walce ze starzeniem się skóry (anti-age), zaburzeniami metabolizmu (metabolisme), z cellulitem (anti-cellulite) oraz dwie linie przeciwdziałające wypadaniu włosów – dla kobiet (cheveux femme) i mężczyzn (cheveux homme).

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera Medilâge

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera Medilâge

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera Medilâge

W walce z wolnymi rodnikami

W preparatach anti-age zawarto najsilniejsze antyoksydanty, które wykazują najlepsze działanie w walce z wolnymi rodnikami. – Wolne rodniki mają negatywny wpływ na kondycję skóry. Są bezpośrednią przyczyną jej przyspieszonego starzenia się. Zaburzają funkcjonowanie bariery ochronnej, powodują degradację kolagenu i elastyny, wywołują podrażnienia, pogarszają stan skór problematycznych. Skóra staje się poszarzała, traci elastyczność, jędrność i gładkość. Starzeje się w o wiele szybszym tempie niż naturalnie. Dlatego stosowanie antyoksydantów na skórę i doustnie stało się dziś pierwszą linią obrony przed negatywnym wpływem ekspozomu – mówi dr n. med. Agnieszka Zwolińska, lekarz medycyny estetycznej z Kliniki Sharley. Zwraca uwagę, że Medilâge anti-âge to formuła oparta o najsilniejsze antyoksydanty, których organizm ludzki nie potrafi syntetyzować. – Pozyskane z mikroalg ekstrakty mają udowodnione działanie przeciwko wolnym rodnikom, skutecznie poprawiają nawilżenie i elastyczność skóry, chronią przed smogiem i światłem niebieskim oraz regulują melanogenezę, co w połączeniu w zabiegami gabinetowymi spektakularnie poprawia kondycję skóry i ją odmładza – zapewnia dr n. med. Agnieszka Zwolińska.

dr n. med. Agnieszka Zwolińskadr n. med. Agnieszka Zwolińska 

Holistyczne podejście

Produkty Medilâge dostępne są w najlepszych klinikach i specjalistycznych gabinetach kosmetologicznych. Wybierają je lekarze, którzy wiedzą, jak ważne jest holistyczne podejście do piękna. – Klinika Sharley od zawsze hołduje holistycznemu podejściu do pacjenta, dlatego metoda Medilâge służąca wzmocnieniu i utrzymaniu rezultatów zabiegów gabinetowych poprzez odpowiednią suplementację w domu, tak idealnie wpisuje się w naszą filozofię. Jestem zachwycona, że powstało rozwiązanie, które uzupełnia programy pielęgnacji i wspiera od wewnątrz efekty wykonywanych przez lekarzy i kosmetologów Sharley zabiegów. Satysfakcja pacjentów niezmiennie od 25 lat jest dla nas priorytetem, a Medilâge jest zdecydowanie naszym sprzymierzeńcem w adresowaniu tego celu – mówi Magda Bogulak, właścicielka klinik Sharley.

Magda BogulakMagda Bogulak - właścicielka klinik Sharley.


Holistyczne podejście do dbania o urodę i zdrowie jest gwarantem osiągnięcia widocznych, trwałych efektów na skórze. Piękno odzyskuje się w gabinetach medycyny estetycznej, ale aby zachować je na dłużej, warto wspierać pielęgnację w domowych warunkach.  Medilâge jest nie tylko skutecznym, ale i dzięki formie – także jednym z najwygodniejszych i najprostszych sposobów dbania o skórę od wewnątrz. 

Dowiedz się więcej: www.medilage.com

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera Medilâge

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.