Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Perfumy to już klasyka wśród świątecznych prezentów. Pięknie opakowane nuty zapachowe to idealny nośnik emocji. Umieszczając je pod choinką, obdarowujemy bliskich nie tylko zapachem, ale określonymi emocjami. Perfumy z jednej strony budują nasz wizerunek, z drugiej wpływają na nastrój – zapach może pobudzać, poprawiać humor, dodać pewności siebie, odwagi. Wybór odpowiednich perfum dla osoby bliskiej nie powinien być więc kwestią przypadku.

W tym roku otul bliskie ci kobiety zapachami, które dodadzą im siły i pewności siebie, pozwolą wyruszyć w nową podróż, poczuć się wyzwolonymi i niezależnymi. Obecnie jak nigdy dotąd potrzeba nam, kobietom, siły i nowej dawki energii. Dzięki niej w nowy rok wkroczymy z jeszcze większą niezależnością i pomysłowością. A kobieta silna, niezależna i pomysłowa to kobieta Chloé. Kompozycje zapachowe francuskiej marki zaskakują swoim niepowtarzalnym charakterem, nutką luksusu oraz odrobiną szaleństwa.

Wolna, nowoczesna, niezależna – kobieta Nomade

Zabierz osobę bliską w podróż, w której odkryje niezbadane horyzonty. Nowy zapach Chloé Nomade wyraża pragnienie wolności i potrzebę nieskończonej podróży. Nomade to wyrazista, kwiatowo-szyprowa kompozycja zapachowa dedykowana eleganckim, a jednocześnie otwartym kobietom. Kompozycję podkreśla słodka mirabelka, a charakteru i głębi dodaje jej aromatyczny mech dębowy. Jeszcze intensywniejszych doznań dostarcza Chloé Nomade Absolu de Parfum. To zapach inspirowany kobietą-wędrowcem, która ucieka od rzeczywistości, jest niezależna i elegancka, wolna, nowoczesna, niezależna. Gdy się pojawia, zanikają granice, umysł otwiera się na świat, a każde doświadczenie i spotkanie niesie obietnicę bezkresnych horyzontów. Drzewno-szyprowa kompozycja to bardziej intensywna i upajająca wersja oryginalnego zapachu. Podkreśla ją mech dębowy, a soczystego wymiaru dodaje bogaty aromat słodkiej mirabelki. Zapachowi nie brak zmysłowości –  podkreślają go owocowe, aromatyczne niuanse aksamitnego olejku davana. Chloé Nomade Absolu de Parfum to zapach unikatowy, promienny i ponętny.

Materiały PartneraMateriały Partnera Chloé

Elegancka, romantyczna, zmysłowa

Jako prezent pod choinkę doskonale sprawdzi się również klasyczny zapach Chloé Signature. To pierwszy, ale kultowy już zapach z Domu Mody Chloé. Oparty jest na kwiatach. Chloé zdecydowało się użyć różę, jako symbol francuskiej sztuki perfumiarstwa, i poddać ją całkowicie nowej interpretacji. Zyskała ona zupełnie nowy wymiar w połączeniu z piwonią, frezją, magnolią. Ambra nadaje kompozycji ciepły, drzewny charakter, a drewno cedrowe sprawia, że zapach jest bardzo uwodzicielski.

Warto rozkochać w tym zapachu kobiety, które jeszcze go nie znają, a te, w których życiu już jest obecny, warto obdarować jego nową odsłoną. Chloé postanowiło stworzyć nową, śmielszą wersję swojego kultowego zapachu. Rose Tangerine to jednak coś więcej niż tylko nowa interpretacja… To odkrycie zapachu na nowo. Kompozycja zachowała główną nutę linii – różę, ale kwiat zyskał nowe otoczenie owoców. Tangerynka dodaje świeżości, a intensywna czarna porzeczka z zielonymi tonacjami intensyfikuje efekt. W nucie głębi długo wybrzmiewają cedr i biała ambra, które sprawiają, że zapach jest bardzo elegancki.

Materiały PartneraMateriały Partnera Chloé

Stylowe flakony

Zapachy Chloé są wyrazem kobiecości – bardziej wyzwolonej i asertywnej niż kiedykolwiek wcześniej, kobiety współczesnej, która ma siłę i odwagę gonić za marzeniami. To dokonały prezent dla przyjaciółki, siostry, każdej z nas. Bo każda z nas ma w sobie potencjał, by zdobywać świat.

Zapachy Chloé dostępne są w perfumeriach Douglas i Sephora oraz na stronach douglas.pl i sephora.pl

Materiały PartneraMateriały Partnera Chloé

Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Nieograniczony dostęp do serwisów informacyjnych, biznesowych,
lokalnych i wszystkich magazynów Wyborczej.