Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Wellme Time – pierwsza platforma beauty on demand w Polsce, dzięki której możesz poczuć się zadbana i zrelaksowana, nie tracąc poczucia bezpieczeństwa w domowym zaciszu.

Pandemia koronawirusa wpłynęła na nasze przyzwyczajenia. Ze względu na bezpieczeństwo, przerzuciliśmy się na usługi mobilne. Do domów zamawiamy jedzenie, zakupy robimy w sklepach internetowych, nie wychodzimy do kin, ograniczyliśmy podróże. Większość czasu spędzamy w czterech ścianach. To, niestety, znacznie pogarsza nasze samopoczucie. Tęsknimy za czasami sprzed pandemii, za możliwością swobodnego przemieszczania się, korzystania z różnych usług, choćby beauty. Choć salony urody pozostają otwarte, odwiedzamy je rzadziej niż przed pandemią. Obawiamy się o bezpieczeństwo – do salonów trzeba dojechać. Mamy też teraz inne obowiązki, a przez to mniej czasu.  Dlatego tak ważne jest, by nie musieć rezygnować z tego co dla nas ważne. Z poczucia zadbania i zaopiekowania samym sobą. Wellme Time doskonale rozumie tę potrzebe i wychodzi jej naprzeciw.  Zamiast wychodzić do salonów urody, można Wellmistów (stylistów Wellme Time) zaprosić do domu.

Od rana do północy, 7 dni w tygodniu

Bo tak działa Wellme Time. Usługi beauty on demand podbiły już Nowy Jork, Los Angeles i Londyn, zmieniając przyzwyczajenia tamtejszych mieszkańców, którzy docenili ją za wygodę i bezpieczeństwo. Korzystając z Wellme Time, nie trzeba stać w korku, tracić czasu na poszukiwanie miejsca parkingowego, nie trzeba czekać w kolejce, gdy w salonie beauty pojawią się opóźnienia. Zabiegom upiększającym można oddawać się we własnych czterech ścianach. Nowa fryzura podczas pracy zdalnej albo kojący masaż, tuż po godzinie 22-giej, kiedy dzieci już śpią? Brzmi świetnie, prawda? Wellme Time umożliwia zaproszenie ekspertów od urody przez 7 dni w tygodniu, w godzinach od 7:00 do 24:00. O urodę dbają styliści paznokci, kosmetolodzy, fryzjerzy, jak również profesjonalni masażyści. Wellmiści zaopiekują się nami kompleksowo, oferując różnorodne usługi: od stylizacji paznokci, cięcia włosów i koloryzacji, przez natryskowe opalanie, zabiegi liftingujące na twarz, po makijaż na każdą okazję czy kojący masaż.

Materiały PartneraMateriały Partnera Wellme Time

Moc dotyku

Masaż to doskonały lek na obecne czasy. Teraz, jak nigdy dotąd, potrzebujemy zabiegów, które pozwolą się rozluźnić, zmniejszyć napięcie i stres. Wellme Time opracowało specjalny pakiet antystresowy, w którym fundamentalną rolę odgrywa dotyk. W ofercie umieszczono tradycyjny masaż relaksacyjny i terapię manualną. Wellmista przyjeżdża z własnym łóżkiem do masażu, muzyką relaksacyjną i kojącymi zmysły aromaterapeutycznymi świecami. A po masażu, zamiast przebijać się przez miasto do domu, można udać się do sypialni i ułożyć do snu.

Wśród odprężających zabiegów są też rytuały pielęgnacyjne dla skóry. Można zafundować je sobie, można skorzystać z nich wspólnie z przyjaciółkami. Usługa Wellme Time to sposób na urozmaicenie wieczoru panieńskiego, ale też stworzenie właściwej oprawy dla ważnych wydarzeń. Wellmista przyjedzie tam, gdzie go zaprosimy: do biura, hotelu, domu. Może wykonać pielęgnacyjne maseczki, relaksacyjny masaż, zrobić piękny makijaż albo zdradzić kilka makijażowych tricków podczas pokazu robienia perfekcyjnego make upu.

Materiały PartneraMateriały Partnera Wellme Time

Podaruj bliskim czas

Usługa Wellme Time to doskonały pomysł na prezent pod choinkę. Co lepszego niż czas i możliwość skupienia się na sobie, można dzisiaj podarować naszym bliskim? Małe gesty znaczą obecnie więcej niż kiedykolwiek. Wizyta fryzjera, kosmetyczki czy masażysty, zwłaszcza u osoby, która z obawy przed koronawirusem całkowicie zrezygnowała z korzystania z usług beauty, będzie lekarstwem na dobre samopoczucie. To powiew normalności, za którym każdy z nas tak tęskni. Kupując voucher w Wellme Time nie trzeba wybierać konkretnej usługi – obdarowana osoba sama może zdecydować, czego najbardziej potrzebuje: masażu, nowej fryzury czy pięknych paznokci. Do nas należy tylko wybór kwoty i opłacenie jej wygodnie online. Voucher przychodzi w wersji drukowanej lub elektronicznej. Bez obaw zdążymy go przygotować, nawet jeśli bliscy zasiadają już do świątecznej kolacji.

Materiały PartneraMateriały Partnera Wellme Time

Bezpiecznie i transparentnie

Wellme Time to usługa, którą szczególnie docenia się obecnie, gdy wychodzenie z domu i przebywanie w większych skupiskach ludzkich zwiększa ryzyko zakażeń. Wellmiści regularnie, 2 razy w tygodniu, przechodzą testy w kierunku COVID-19. Dysponują też wszelkimi środkami ochrony osobistej i przestrzegają najwyższych zasad higieny. Są także zobowiązani do przestrzegania specjalnego protokołu bezpieczeństwa COVID-19. Jest więc bezpiecznie i transparentnie. Płatność za usługę dokonywana jest online, także blikiem. Po każdym wykonanym zabiegu automatycznie generowany jest paragon. A jeśli w trakcie zabiegu, zamarzy nam się dodatkowa pielęgnacja, można dokupić ją w koszyku live – ekspert Wellme Time pomoże w zamówieniu i opłaceniu dodatkowych usług.

Materiały PartneraMateriały Partnera Wellme Time

Poczuj się jak gwiazda

Korzystając z Wellme Time, można poczuć się jak gwiazda, w pełni zaopiekowana przez profesjonalistów. O ich rozwój dba Ambasador Wellme Time Dawid Krynicki.. To znany, charyzmatyczny fryzjer gwiazd, jeden z najlepszych fryzjerów w Warszawie. Na co dzień współpracuje z m.in.: Vogue, Top Model, La Manią i Pandorą, jest jurorem w konkursach branżowych, prowadzi też swój autorski cykl w „Dzień Dobry TVN”. Można zaprosić go do domu, by zadbał o nasze włosy, a przy okazji opowiedział trochę o showbiznesie. Usługa Wellme Time obecna jest w Warszawie i Krakowie. Usługa Wellme Time obecna jest w Warszawie i Krakowie, a już wkrótce zostanie rozszerzona na inne duże miasta.

 
Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.