Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Cienka skóra ust wymaga odpowiedniej pielęgnacji przez cały rok. Zimą i jesienią usta wysuszają mróz i wiatr, wiosną i latem ostre promienie słońca oraz działająca w biurach, sklepach i coraz częściej także w domach – klimatyzacja. Do tego na ich niekorzyść działają zanieczyszczone powietrze, picie zbyt małej ilości wody, a nawet spożywanie pikantnych potraw. Skóra warg staje się przesuszona i może boleśnie pękać. Dlatego dbanie o usta powinno stać się nieodłącznym elementem codziennej pielęgnacji przez cały rok.

Domowe spa dla ust

Domowe spa ustom zapewni zestaw Satin Lips™  White Tea & Citrus od Mary Kay. W jego skład wchodzą dwa produkty: Cukrowy Peeling do Ust z Masłem Shea White Tea & Citrus i Balsam do Ust z tej samej serii. Pielęgnację ust należy zacząć od Cukrowego Peelingu. Wystarczy delikatnie, w przeciągu minuty, wmasować go w usta i zetrzeć jego nadmiar z warg. Dzięki zawartości kryształków naturalnego cukru, peeling z zestawu Satin Lips™ delikatnie złuszcza, poleruje usta i pozostawia je gładkie. Masło shea sprawia, że usta stają się nawilżone i miękkie. Dodatkowo peeling wzbogacony jest o olej słonecznikowy, znany z wysokiej zawartości antyoksydacyjnej witaminy E.

Aromat białej herbaty i cytrusów

Po kuracji peelingującej, należy nałożyć na usta Balsam do Ust z Masłem Shea White Tea & Citrus, który zapewni dodatkową dawkę nawilżenia, dzięki zawartości masła shea i jojoba. Pierwsze znane jest ze swojego bogactwa w antyoksydanty, takie jak witaminy A i E, pomagające skórze utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia. Masło jojoba natomiast działa jak naturalne olejki produkowane przez nasz organizm, pomagając nawilżyć i odpowiednio ochronić skórę. Produkty z zestawu Satin Lips™ nie tylko przynoszą ratunek suchym, popękanym ustom, ale również działają na zmysły pełnym świeżości zapachem białej herbaty i cytrusów.

„Dłonie pełne dobra”

Teraz, kupując Zestaw Satin Lips™ od Mary Kay oprócz tego, że dba się o usta, to dokłada się cegiełkę do akcji społecznej „Dłonie pełne dobra”. To kampania zainicjowana przez markę Mary Kay. W jej ramach jeden dolar z każdego sprzedanego zestawu Satin Lips™ zostaje przekazany podopiecznym Fundacji One Day. Środki zebrane dzięki akcji zostaną przeznaczone na kursy zawodowe dla wychowanków domów dziecka. Aby wspomóc akcję, wystarczy w terminie od 12 maja do 31 grudnia 2020 roku dokonać zakupu Zestawu Satin Lips™ White Tea & Citrus u konsultantki Mary Kay. Warto też zachęcić do tego znajomych, publikując na Instagramie zdjęcie z hashtagiem #dloniepelnedobra.

Materiały PartneraMateriały Partnera Mary Kay

Lepszy start w przyszłość

To już druga edycja kampanii „Dłonie pełne dobra”. W ramach poprzedniej udało się zebrać środki na organizację kursów dla 10 podopiecznych Fundacji One Day. Odbyły się one w ramach programu USAMODZIELNIENI, który funduje kursy zawodowe oraz odkrywa talenty młodych osób poprzez wykonywanie testów Gallupa, coaching indywidualny i pracę warsztatową. Co roku program pomaga usamodzielnić się 200 osobom – młodzieży opuszczającej pieczę zastępczą. – W Mary Kay pomaganie mamy zapisane w DNA! Zeszłoroczna edycja kampanii „Dłonie pełne dobra” tylko utwierdziła nas w przekonaniu, jak wiele możemy osiągnąć działając wspólnie za pomocą małych gestów. Dzięki zaangażowaniu naszych konsultantek oraz klientek, mogliśmy wesprzeć wspaniałą młodzież. Aż 10 podopiecznych Fundacji One Day miało dzięki temu szansę odbyć kursy zawodowe lub rozwijać swoje pasje. Głęboko wierzymy, że w przyszłości pomoże im to w podjęciu wymarzonej pracy. Cieszymy się, że możemy być częścią tej wspaniałej inicjatywy i mamy nadzieję, że w tym roku uda się jeszcze bardziej wydłużyć tę listę! – mówi Natalia Zgorzelska, marketing communication coordinator w Mary Kay Polska.

Ambasadorką tegorocznej edycji kampanii jest Alżbeta Lenska - polska aktorka filmowa i teatralna, czeskiego pochodzenia. Prywatnie żona aktora Rafała Cieszyńskiego, razem z którym angażuje się w działalność charytatywną i społeczną.  Jest jedną z ambasadorek i osób promujących Wigilię One Day - wigilijnego spotkania dla dzieci z domów dziecka.

Alżbeta Lenska  - ambasadorka kampanii 'Dłonie pełne dobra'Alżbeta Lenska - ambasadorka kampanii 'Dłonie pełne dobra' Materiały Partnera Mary Kay

Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Nieograniczony dostęp do serwisów informacyjnych, biznesowych,
lokalnych i wszystkich magazynów Wyborczej.