Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Zakończyła się rekrutacja kandydatek do ósmej edycji Otwartego Programu Mentoringowego "Vital Voices", którego tegoroczną myślą przewodnią jest „Following Technology and Staying Human in the Era of AI”. Program skierowany jest do lokalnych liderek, które chcą rozwijać kompetencje przywódcze, by odnaleźć się w trudnym świecie zmian związanych z transformacją cyfrową i sztuczną inteligencją.

18 kobiet z całej Polski weźmie udział w intensywnym 14-dniowym programie podzielonym na dwa zjazdy odbywające się w Warszawie. Uczestniczki czeka dużo pracy, konfrontowania się z własnymi słabościami i zdobywania nowych umiejętności podczas warsztatów i wykładów. W czasie programu uczestniczki przejdą metamorfozę. Dzięki wsparciu grupy kobiet i mentora lub mentorki - uznanego autorytetu z zakresu biznesu, polityki lub kultury – zdefiniują na nowo swoje plany i potrzeby zawodowe, a potem wyposażone w niezbędne umiejętności zmienią swoje życie.

Mentees będą miały okazję pracować bezpośrednio z mentorem lub mentorką, odbędą wiele inspirujących spotkań z ekspertami i praktykami zarządzania zmianą, zarządzania marką osobistą, design thinking, strategii innowacji oraz efektywnego przywództwa. Zorganizowane zostaną również warsztaty z przedstawicielami ekosystemu polskich start-upów oraz międzynarodowych korporacji obecnych w Polsce, które z tymi zmianami radzą sobie na co dzień. Uczestniczki spotkają się również z ekspertkami Vital Voices Poland. W ramach zajęć zaplanowano także szkolenie medialne, grę strategiczną oraz warsztaty rozwojowe.

Pierwsza część programu odbędzie się od 3 do 12 lipca, a druga od 5 do 8 września w Warszawie.

Partnerem Głównym tegorocznej edycji Otwartego Programu Mentoringowego jest BNP Paribas Bank Polska, partnerami strategicznymi: ITMagination i MasterCard, a partnerami medialnymi: Forbes, Forbes Women, Newsweek i Wysokie Obcasy.

Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Nieograniczony dostęp do serwisów informacyjnych, biznesowych,
lokalnych i wszystkich magazynów Wyborczej.