Colon Slim jest przeznaczony dla osób, które chcą efektywnie się odchudzać oraz cieszyć się szczupłą sylwetką.

Colon Slim jest źródłem błonnika pokarmowego pochodzącego z włókna roślinnego babki jajowatej, które posiada zdolność pęcznienia w przewodzie pokarmowym, dzięki czemu przyspiesza przesuwanie się mas zawartych w jelitach oraz daje uczucie sytości. Korzystnie wpływa na pracę jelit i ułatwia wypróżnianie, dodatkowo pomaga kontrolować stężenie cholesterolu we krwi. Colon Slim zawiera ponadto:

Jod, mangan, miedzi i żelazo - są to składniki mineralne wspomagające prawidłowy metabolizm energetyczny.  

Chrom - pomaga w utrzymaniu prawidłowego stężenia glukozy we krwi.

Melonowiec właściwy - pomaga redukować tkankę tłuszczową.

Glukomannan - w ramach diety niskokalorycznej pomaga w utracie wagi.

Suplement diety może być spożywany przez wegetarian i wegan.

Colon Slim 300 g – 37 zł

Materiał promocyjny partneraMateriał promocyjny partnera / ~xKQc.?sz^=tfM`8O*?q+:][3>tK.uxkd}RC&5#yI9o9?YY8=H}pnk#ouYY:3db7zyq6[gE;}fX]^{k]pE

Sposób użycia: 3 razy dziennie po 2 płaskie łyżeczki (4 g każda). Zmieszać ze szklanką płynu (np. wody, soku itp.) i wypić przed posiłkiem. Popić dodatkową porcją płynu.
Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 3 g glukomannanu dziennie w trzech porcjach po 1 g każda, z 1 lub 2 szklankami wody, przed posiłkiem i w ramach diety niskokalorycznej.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Istnieje ryzyko zadławienia się w przypadku osób mających trudności z połykaniem lub w przypadku spożycia z niewystarczającą ilością płynu. Zaleca się spożycie z dużą ilością wody celem zagwarantowania, że substancja dotrze do żołądka. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Colon Slim przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 12-go roku życia.

Składniki: inulina z cykorii (Cichorium intybus), łupina nasienna babki jajowatej (Plantago ovata), izolat białka grochu (Pisum sativum), ekstrakt z korzenia konjac (Amorphophallus konjac) standaryzowany na zawartość glukomannanu, ekstrakt z melonowca właściwego (Carica papaya), premiks mineralny (mleczan żelaza (II), siarczan cynku, siarczan miedzi (II), siarczan manganu, selenian (IV) sodu, jodek potasu), chlorek chromu (III).

Marka Colon jest partnerem akcji edukacyjnej PTD "Postaw na błonnik"

www.postawnablonnik.pl