Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Każdego roku w dzień Świętego Walentego otwieramy nasze serca, by celebrować miłość, przypominać sobie o gorącym uczuciu nas łączącym. Chcemy docenić osobę, z którą dzielimy życie, obdarowując ją wyjątkowym prezentem. Jego wybór nie jest łatwy.

Idealny prezent na Walentynki to taki, który staje się elementem wspomnień, który towarzyszy ukochanej osobie na co dzień, przypominając nie tylko o dniu zakochanych, ale i sile łączącego uczucia. Takim prezentem może być zegarek. Odpowiednio dobrany stanowi nie tylko podarunek na lata, ale i symbol miłości oraz wspólnego czasu.

Materiał promocyjnyMateriał promocyjny 

Ważny każdy detal

W dzień Świętego Walentego doskonale wpisuje się zegarek Rado True Square Open Heart, który pozwala zajrzeć do swojego serca. Szwajcarska marka, o bogatym dziedzictwie i wieloletnich tradycjach, stworzyła wyjątkowy zegarek – jedyny na rynku z kwadratową kopertą o łagodnych rogach i krawędziach, który został wykonany z ceramiki. Rado do mistrzostwa opracowało obróbkę tego materiału.

Naukowcy szwajcarskiej marki badają go od 35 lat. Nie ma przed nimi żadnych tajemnic. Do tego stopnia rozwinęli technologię jego obróbki, że dzisiaj oferta firmy jest bezkonkurencyjna zarówno pod względem opcji, jak i modeli. Dzięki unikatowemu procesowi ceramicznemu, wykorzystującemu plazmę high-tech, zegarki Rado uzyskują niesamowity kolor, odcień i blask. Ceramika high-tech dostosowuje się do temperatury ciała, zatem zegarek nigdy nie jest zbyt zimny, ani za ciepły, będzie za to zawsze wprowadzać przyjemne i delikatne uczucie komfortu. 

Materiał promocyjnyMateriał promocyjny 

Bijące serce czasomierza

O wygodę dbają także inne elementy. Zegarki True Square Open Heart są bardzo lekkie, szlachetne w dotyku, a przy tym wyjątkowo odporne na zarysowania. Nie rysuje się także tarcza, koperta oraz szafirowe szkło, uszlachetnionego powłoką antyrefleksyjną. To nie tylko znacznie ułatwia odczytanie czasu, ale także nadaje Rado True Square Open Heart jeszcze bardziej eleganckiego wyglądu.

Ażurowa tarcza odsłania otwarte serce zegarka – mechanizm ukryty w środku. Precyzyjny, składający się z malutkich części, przykuwa wzrok. Obroty sprężyny balansowej i ciche klikanie kół zębatych i innych obracających się elementów pozwalają zatrzymać się na chwilę i oddać refleksji, przypominając o tym, jak cenny jest czas spędzany razem. Dzięki wydłużonej rezerwie chodu do 80 godzin na zegarku można polegać nawet wtedy, gdy się go zdejmie.

Materiał promocyjnyMateriał promocyjny 

Dla niej, dla niego. Dla nich

Zegarki Rado True Square Open Heart dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: białej z elementami barwionymi na złoto i połyskującymi brylantami oraz czarnej z dodatkiem różowego złota. Gdy założy się je wspólnie, stworzy się doskonały duet, który przypomni o najpiękniejszych chwilach. Zegarkami True Square Open Heart można się także między sobą wymieniać, co jeszcze mocniej spaja więzi. Dzięki swojej konstrukcji i kolorom są doskonałymi zegarkami na co dzień. Z średnicę 38 milimetrów i zaledwie 9,7 milimetra wysokości niesamowicie prezentują się na nadgarstku.

Walentynki to czas, w którym chcemy uhonorować ukochaną osobę, która sprawia, że każda minuta i każda godzina przy niej staje się wyjątkowa. Zegarek True Square Open Heart pomoże uchwycić każdą z tych chwil, ponieważ sam jest równie wyjątkowy. Kwadratowy kształt z opływowymi narożnikami i krawędziami, wyjątkowe materiały i szkieletowa tarcza to perfekcyjne połączenie, które pozwala poczuć się naprawdę wyjątkowo.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.