Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Materiał PR firmy CCCMateriał PR firmy CCC 

Marka Lasocki znalazła odpowiedź na najważniejsze potrzeby tego sezonu. Kolekcja kapsułowa Cosy Padding to rozwiązanie dla wszystkich poszukujących jakości, funkcjonalności i przede wszystkim ciepłego obuwia na zbliżające się chłody. Miękkie wykończenia oraz stylowe pikowania nie tylko wpisują się w najgorętsze trendy sezonu, ale i od razu przywodzą na myśl lekkość, komfort i wygodę.

Materiał PR firmy CCCMateriał PR firmy CCC 

Kapsuła Cosy Padding marki Lasocki to propozycje dla całej rodziny. Wszystkie modele zostały utrzymane w klasycznych, stonowanych barwach, które doskonale wpiszą się w zimowe stylizacje. Czarne, beżowe i białe modele wykończono miękkimi pikowaniami, nadając butom objętości i wyjątkowej lekkości. Dodatkowym atutem są płaskie, solidne podeszwy uzupełnione o dodatkowe żłobienia, które zapewnią przyczepność bez względu na zmieniające się warunki atmosferyczne. Marka Lasocki nigdy nie rezygnuje z najlepszych materiałów i jakości wykonania, stąd wszystkie modele zostały wykonane ze skóry naturalnej.

Materiał PR firmy CCCMateriał PR firmy CCC 

Kolekcję kapsułową uzupełniają nylonowe torby. Tej zimy zrezygnujemy z pojemności XXL, na rzecz dodatkowej objętości i lekkości. Zgodnie z tą myślą, torebki z kapsuły Cosy Padding również zyskały miękkie wykończenia i stylowe pikowania. 

Kolekcja kapsułowa Cosy Padding marki Lasocki dostępna jest w salonach stacjonarnych CCC, w aplikacji mobilnej oraz na ccc.eu.

Zdjęcia: Mateusz Stefanowski
Set design: Michał Zomer

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.