Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Materiał PR firmy CCC

To już druga edycja specjalnego projektu skierowanego do Klubowiczów CCC. W ramach CCC Club Stories sześcioro specjalistów ze swoich dziedzin podzieli się ekspercką wiedzą i zachęci do zdobycia nowych umiejętności. Dołącz do Klubu CCC już dziś za pomocą aplikacji CCC lub na ccc.eu i zyskaj dostęp do inspirujących spotkań z ekspertami.

Justyna Kozłowska (Materiał PR firmy CCC)Justyna Kozłowska (Materiał PR firmy CCC) 

Tylko w Klubie CCC w każdy czwartek odbędą się wyjątkowe spotkania z prawdziwymi pasjonatami i specjalistami w swoich dziedzinach. Odkryj z nimi nieznane dotąd obszary wiedzy. Moda, kuchnia, rodzicielstwo, gaming, lifestyle czy kariera - na Klubowiczów ponownie czeka szeroki zakres tematów i niezwykle ciekawe warsztaty.

W Klubie CCC każdy znajdzie coś dla siebie. Damian Tkaczuk, jeden z topowych polskich tiktokerów, zdradzi Klubowiczom jak zostać influencerem. Z kolei popularny gamer Kaluch wprowadzi w świat online i wyjaśni, jak rozpocząć przygodę ze streamingiem.

Damian Tkaczuk, Kaluch (Materiał PR firmy CCC)Damian Tkaczuk, Kaluch (Materiał PR firmy CCC) 

Nie zabraknie również klimatów świątecznych. Justyna Kozłowska, vlogerka i autorka kanału „10 minut spokoju" zdradzi sekret doskonałych prezentów na święta dla dzieci. Niezawodna specjalistka od kuchni zero waste - Jagna Niedzielska - ujawni przepisy na na szybkie i proste potrawy wigilijne. Do świata kultury Klubowiczów wprowadzi dziennikarka Kara Becker, która przedstawi najlepsze pomysły na spędzenie wolnego czasu. Klub CCC to miejsce pełne trendów i najlepszego stylu, dlatego Malwina Wędzikowska przygotuje pomysły na zimowe stylizacje.

Jagna Niedzielska, Kara Becker (Materiał PR firmy CCC)Jagna Niedzielska, Kara Becker (Materiał PR firmy CCC) 

Nie możesz tego przegapić! Wszystkie materiały dostępne są w Strefie Klubowicza w aplikacji CCC.

Nie jesteś jeszcze Klubowiczem? Dołącz do Klubu CCC za pomocą aplikacji mobilnej CCC lub na ccc.eu i uzyskaj dostęp do eksperckiej wiedzy z różnych dziedzin życia.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.