Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Materiał PR firmy A.W.A.K.E. MODE

"Cieszymy się, że możemy podzielić się światem A.W.A.K.E. MODE z kobietami, dla których stworzyłyśmy idealną jesienno-zimową garderobę"

Materiał PR firmy A.W.A.K.E. MODEMateriał PR firmy A.W.A.K.E. MODE 

Chciałyśmy stworzyć coś wyjątkowego: ubrania, które mają własne życie i poruszają się na swój sposób - niekoniecznie taki sam, jak nosząca je osoba. Naszym natchnieniem była wielka pleciona instalacja australijskiej artystki Jacqui Fink. Inspiracje pochodzą też ze strojów kukierów, wywodzących się z bułgarskiej tradycji pogańskiej. Ich kostiumy całkowicie pokrywają długie włosy, które z każdym krokiem wchodzą w magiczny ruch. Uwielbiam te odniesienia." - mówi Natalia Alaverdian, founder & creative director A.W.A.K.E. MODE.

Materiał PR firmy A.W.A.K.E. MODEMateriał PR firmy A.W.A.K.E. MODE 

Marki A.W.A.K.E. MODE i & Other Stories wspólnie stworzyły wyrafinowaną, nieco surrealistyczną i awangardową garderobę, która zaciera bariery między strojem dziennym a wieczorowym. Limitowana kolekcja jest zakorzeniona w autorskiej estetyce A.W.A.K.E. MODE, tworzonej przez odważne, asymetryczne projekty i zdekonstruowane elementy codziennej garderoby. Rezultat jest idealną równowagą pomiędzy pragmatyzmem a marzeniami. „A.W.A.K.E. MODE jest wyjątkową marką, a nasza wspólna kolekcja pokazuje, jak potężny talent do opowiadania historii ma Natalia. Odrobina surrealizmu jest i zabawna i elegancka, ale projektantka wprowadza też mniej znane odniesienia kulturowe, aby nadać modzie głębszego znaczenia. Cieszymy się, że możemy podzielić się światem A.W.A.K.E. MODE z kobietami, dla których stworzyłyśmy idealną jesienno-zimową garderobę," mówi Karolina Ekman, Head of Co-labs w & Other Stories.

Limitowana kolekcja A.W.A.K.E. MODE będzie dostępna w wybranych sklepach & Other Stories i na stories.com od 27 października 2022 r.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.