Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Materiał PR firmy Reebok

Materiał PR firmy ReebokMateriał PR firmy Reebok 

Teraz, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, sportowcy i entuzjaści ruchu mają szansę przenieść swój trening poza cztery ściany siłowni. Nano X2 Adventure to najbardziej wszechstronne buty treningowe, stworzone, aby sprostać żywiołom natury i wysokim wymaganiom użytkowników.

Opierając się na projekcie butów treningowych Nano X2, które zadebiutowały na początku tego roku, Nano X2 Adventure to druga iteracja w ramach serii Nano Adventure, która pojawiła się na rynku w 2021 roku. Nano Adventure to linia butów treningowych inspirowanych outdoorem, która zawiera ulepszenia dostosowane specjalnie do różnorodnych powierzchni i wymagań treningowych na świeżym powietrzu.

Materiał PR firmy ReebokMateriał PR firmy Reebok 

Najważniejsze cechy wyróżniające Nano X2 Adventure to:

  • Nylonowa cholewka Ripstop, która zapewni lepszą ochronę i oddychalność
  • Sitodruki i odblaskowe elementy w inspirowanym naturą stylu
  • Pianka Floatride Energy, która zapewni dodatkową responsywność w przedniej części stopy
  • Wytrzymała, żłobiona podeszwa zaprojektowana, by zmaksymalizować przyczepność i zagwarantować trwałość

„Wraz z ewolucją linii Nano, niezmiennie koncentrujemy się na wszechstronności i stylu, skupiając się również na zwiększeniu jej wydajności" – tłumaczy Tal Short, Senior Product Manager w Reebok Design Group. „Niezależnie od tego, czy wybierasz się na outdoroowy trening, czy na weekendową wycieczkę, model Nano X2 Adventure został skonstruowany, by wspierać Cię w każdych warunkach".

Materiał PR firmy ReebokMateriał PR firmy Reebok 

Aby jeszcze bardziej zmotywować miłośników aktywności fizycznej do odkrywania świata z Nano X2 Adventure, Reebok Europe nakręcił swój najnowszy klip w Katalonii, jednym z najpopularniejszych wakacyjnych spotów na mapie Europy. W filmie występują - specjalistka fitness Coco Constans, znana również jako @ffitcoco, @ffitpilates – ekspertka pilates – oraz Gotzon Mantuliz, znany w sieci z zajęć fitness na świeżym powietrzu i fotografii z ukochanym zwierzakiem. Sprawdź, jak wyposażeni w Nano X2 Adventure znajdują własną siłownię w lasach Espinelves!

Materiał PR firmy ReebokMateriał PR firmy Reebok 

Kolekcja Nano X2 Adventure dostępna jest w trzech premierowych wersjach kolorystycznych w rozmiarach męskich i damskich na Reebok.com oraz u wybranych sprzedawców na całym świecie.
By dowiedzieć się więcej na temat kolekcji Reebok Nano odwiedź: Reebok.com

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.