Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Materiał PR firmy Alexandra K.

Wy także, tak jak tysiące kobiet na całym świecie, podejmując świadome decyzje zakupowe możecie mieć wpływ na ochronę naszej planety. Markę Aleksandra K. po prostu trzeba znać i pokazywać światu z dumą.

Dodajmy, że torby, buty i akcesoria z logotypem Alexandra K. wykonywane są u polskich rzemieślników. Ola zna także i pieczołowicie kontroluje cały proces powstawiania każdego z ich elementów, by spełniały standardy marki oraz wyglądały i były prawie tak wytrzymałe jak ich skórzane odpowiedniki. Ich zakup zapewnia jednak naszym zdaniem tą najprawdziwszą radość z zabawy modą, ponieważ dodatkowo realnie chroni naszą planetę.

Materiał PR firmy Alexandra K.Materiał PR firmy Alexandra K. 

Z sezonu na kolejny sezon, te ponadczasowe już i nowe modele wyróżnia poza jakością oryginalny desing, który pokochały gwiazdy, świadome influencerki i stylistki. Tegoroczna kolekcja jesień-zima zachwyci Was kolejnymi fakturami tkanin jak również kolorami i fasonami, które podkreślą elegancję każdej z Waszych stylizacji. Pokażcie światu, że jesteście naprawdę eco.
www.alaxandrak.co

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.