Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Nowa kolekcja ukochanej marki influencerek może być Twoja! Wygraj najmodniejsze akcesoria sezonu, które sprawią, że Twój jesienny look będzie caliente! A do tego zdobądź dla siebie i przyjaciółek girls’ night out! Podkręć temperaturę tej jesieni i baw się stylem z nową kolekcją Jenny Fairy Records.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Podejmij challenge Jenny Fairy Records

Uzupełnieniem najnowszej jesienno-zimowej kampanii Jenny Fairy Records jest challenge, w którym biorą udział topowe influencerki. Zobacz, oceń i zagłosuj na najlepsze wykonanie kawałka „Caliente, Caliente".

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

W latynoski rytm „Caliente, Caliente" kołyszą się śpiewając: Natalia Kopiszka (@nataliakopiszka), Kasia Szymanowicz (@kasia.szymanowicz), Lila Janowska (@lilajanowska), Ola Kowal (@szindy), Kornelia Groworek (@korneliagroworek), Fausti (@faustynaf), Wiktoria Bochnak (@kartonii), Hania Puchalska (@hi_hania), Lena Moonlight (@lena_moonlight) i Natalia Sierzputowska (@sierznatalka).

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Poznaj zasady konkursu:
Udostępnij najbardziej ciekawy wg Ciebie wykon „Caliente, Caliente", opisz, dlaczego to ten jest najlepszy i oznacz 3 koleżanki, z którymi chcesz spędzić JENNY FAIRY NIGHT!

*Informacje o nagrodach i regulamin challenge’u znajduje się na profilu @cccshoesbags
#JFRecords

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.