Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Materiał PR firmy Sprandi

Zgodnie z przesłaniem kampanii „TAKE A BREATH", możesz wspólnie z marką Sprandi zadbać o siebie i swoje dobre samopoczucie!

Materiał PR firmy SprandiMateriał PR firmy Sprandi 

Singiel, debel czy może mikst? Dołącz do ulubionych gwiazd i rozegraj wspólny mecz tenisowy w doborowym towarzystwie! Twarzami najnowszej kampanii marki Sprandi zostali ponownie Finn Wolfhard, idol generacji Z, znany z serialu „Stranger Things", Kyle MacLachlan - hollywoodzki aktor, pokochany przez widzów za kultową rolę w „Miasteczku Twin Peaks" oraz Amber Valletta, supermodelka z lat 90., dziś aktywnie działająca na rzecz ochrony środowiska.

Światowe gwiazdy są już doskonale znane z wiosenno-letniej kampanii marki Sprandi, gdzie celebrowały błogi odpoczynek i troskę o siebie nad brzegiem kalifornijskiego basenu. Tym razem wspólnie przenosimy się na kort tenisowy, gdzie gwiazdy podejmują sportowe wyzwanie. Ruch na świeżym powietrzu, aktywny wypoczynek i świadomy self care stały się motywem przewodnim jesienno-zimowej kampanii „TAKE A BREATH".

Materiał PR firmy SprandiMateriał PR firmy Sprandi 

Amber Valletta, Finn Wolfhard i Kyle MacLachlan wraz z marką Sprandi zachęcają do podjęcia aktywności fizycznej, która jest doskonałą formą troski o siebie. Zgodnie z ideą kampanii „TAKE A BREATH", pamiętaj, że masz prawo zatrzymać się na moment, wziąć głęboki oddech i zrelaksować się w gronie przyjaciół. Znajdź chwilę na aktywny odpoczynek, a nowa kolekcja marki Sprandi niech będzie Twoim najlepszym towarzyszem. 

Materiał PR firmy SprandiMateriał PR firmy Sprandi 

Gwiazdy kampanii marki Sprandi celebrują komfort i wygodę, również poza planem zdjęciowym. Idol młodego pokolenia, Finn Wolfhard został już kilkukrotnie przyłapany w zestawach marki Sprandi. Młodemu aktorowi szczególnie przypadły do gustu zestawy w stylu athleisure. Komfortowe dresy, T-shirty i wygodne sneakersy idealnie sprawdziły się w trakcie codziennych spacerów po Los Angeles.

Ubrania i akcesoria marki Sprandi dostępne są w salonach CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji mobilnej.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.