Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

MODOWY FREESTYLE NA AUDIORIVER

AUDIORIVER powraca w tym roku w pełnej formule na plażę w Płocku. Nocny program imprezy przewiduje prawie 100 koncertów! Obok najlepszej muzyki elektronicznej na światowym poziomie, króluje tu dobry styl. Jak żaden inny festiwal, AUDIORIVER zachęca do zabawy modą i wizerunkiem. Crop topy, oversizove t-shirty, kolarki, szorty i mini spódniczki oraz ubrania w neonowych odcieniach to dobra baza do tworzenia festiwalowych stylówek. Jedyne ograniczenie? Wyobraźnia i… ewentualnie pogoda.

embed
embed

Materiał prasowy

TRENDY NA FALI SALT WAVE

Salt Wave Festival to wydarzenie butikowe powstałe z myślą o tych, którzy cenią sobie niespieszny i kameralny klimat. Otoczenie wody, pachnących lasów i piaszczystych plaż samo w sobie wprowadza w dobry nastrój. W zasadzie możesz na niego przyjść, w tym co ubrałaś rano na plażę lub wieczorne wyjście na drinka. Góra od kostiumu kąpielowego plus szorty, a może kostium plus pareo? Każda plażowa stylizacja będzie na fali SALT WAVE FESTIWAL. Pamiętaj, by zabrać coś cieplejszego, np. jeansową katanę, która ochroni od wiatru.

embed

Materiał prasowy

MĘSKIE GRANIE W MIEJSKIM STYLU

Tego lata przed nami największa edycja Miejskiego Grania w historii. Na dwóch scenach wydarzenia wystąpi prawie 80 artystów reprezentujących odmienne konwencje i style. Różnorodność zagości także pod sceną – jest pod nią miejsce zarówno na miejski luz, zwiewne sukienki, mocniejsze rockowe stylizacje i jeansowy total look.

embed
embed
embed

Materiał prasowy

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.