Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

To właśnie te dwie strony jej osobowości były inspiracją do stworzenia nie tylko jej słynnego logo „flower bear", który przedstawia niedźwiedzia symbolizującego drapieżność oraz kwiat symbolizujący delikatność, ale także nowej kolekcji ubrań Levi’s® x Naomi Osaka na sezon wiosna-lato 2022.

Levi's razem z Naomi OsakaLevi's razem z Naomi Osaka 

Kolekcja obejmuje pięć produktów z denimu, a każdy z nich bazuje na oryginalnych szkicach Naomi. Wszystkie charakteryzują się kontrastującymi odcieniami jeansu i kreatywną grą proporcji. Jest to wyjątkowa i stylowa linia, która może służyć jako idealny element główny każdego stroju.

Levi's razem z Naomi OsakaLevi's razem z Naomi Osaka 

W kolekcji znajduje się kaskadowa spódnica Mermaid Skirt z kontrastującym jeansem i falbaną na dole, która sprawia, że z jednej strony jest to krótka spódnica, a z drugiej spódnica maxi. Denim Halter Top to opływowy top z jasnego denimu, który idealnie podkreśli objętość spódnicy Mermaid Skirt. Kolejnym produktem z linii jest Artist Coat, czyli płaszcz średniej długości w stylu oversize, z szerokimi rękawami i opadającymi ramionami, z dużymi naszywanymi kieszeniami i denimem w średnim i jasnym odcieniu. Każdy z tych elementów został wykonany w 100% z bawełny uprawianej ekologicznie.

Levi's razem z Naomi OsakaLevi's razem z Naomi Osaka 

Dopełnieniem kolekcji jest kurtka Zip Bomber Jacket, która także została wykonana w 100% z organicznie uprawianej bawełny. Poza kontrastowym denimem i elastycznymi mankietami, na dole kurtki znajduje się laserowy nadruk z logo Naomi. Spodnie Naomi Jean '93, które również posiadają ten sam nadruk, były wzorowane na męskich spodniach 501® Jeans.

Levi's razem z Naomi OsakaLevi's razem z Naomi Osaka 

„Chciałam, aby ta kolekcja była wesoła i zabawna, a także zawierała elementy dla każdego. Dzięki niej chciałam wnieść trochę lekkości i przypomnieć nam wszystkim, abyśmy cieszyli się życiem, które prowadzimy, i nie traktowali wszystkiego zbyt poważnie. Co najlepsze, wszystkie te elementy sprawiają, że czuję się bardzo pewnie i komfortowo, ponieważ we wszystkich wygląda się dobrze i przyjemnie się je nosi," mówi Naomi Osaka.

Kolekcja Levi’s® x Naomi Osaka jest ekskluzywnie dostępna na www.levi.com

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.