Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Marka Sprandi wkracza w kolejny sezon niezmiennie szerząc ideę troski o siebie.
Podobnie jak w poprzednich miesiącach, marka wciąż skupia się na dobrym samopoczuciu. Po błogim odpoczynku, nadszedł czas na aktywność fizyczną, wzrost endorfin i beztroską radość w gronie najbliższych.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Zatrzymaj się i weź głęboki oddech. Zatroszcz się o siebie. Powoli, świadomie, z należytą troską i uwagą. Szukaj ruchu, który sprawi Ci radość i naładuje pozytywną energią. Znajdź chwilę na aktywny odpoczynek, a marka Sprandi niech będzie Twoim najlepszym towarzyszem.

W najnowszej kampanii Sprandi przenosi nas na kort tenisowy, by ponownie spotkać się z ulubionymi gwiazdami. Twarzami kampanii „Take a Breath" zostali bohaterowie wiosennej kampanii Sprandi: idol generacji Z, aktor Finn Wolfhard, znany widzom z serialu „Stranger Things", aktor Kyle MacLachlan, odtwórca kultowej agenta Dale’a Coopera w serialu „Twin Peaks" oraz Amber Valletta - supermodelka lat 90.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Nowa kolekcja Spandi powstała, by towarzyszyć w chwilach aktywnego wypoczynku i relaksu. Zanurz się w miękkie dresy, załóż wygodne sportowe sneakersy, a sportowy zestaw uzupełnij stylowymi dodatkami. Na korcie tenisowym czy poza nim - weź głęboki oddech i postaw na wygodę w najlepszym wydaniu.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.