Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Zasada promocji jest prosta. Wystarczy w okresie letnich wyprzedaży zrobić zakupy o łącznej wartości min. 300 zł w przynajmniej dwóch miejscach. Do tej kwoty można zaliczyć nie tylko wydatki ze sklepów, ale także rachunki z punktów usługowych, restauracji, kawiarni czy Multikina. Zebrane paragony należy zeskanować w aplikacji mobilnej Starego Browaru (dostępnej w AppStore oraz Google Play). Po zebraniu 300 punktów (1 zł = 1 punkt) wystarczy zamówić nagrodę – bilet na koncert – w aplikacji. Promocja trwa do 31 sierpnia lub do wyczerpania nagród. Regulamin akcji Kupuj koncertowo w Starym Browarze dostępny jest na stronie centrum:
https://starybrowar5050.com/wp-content/uploads/2022/06/Regulamin-akcji-marketingowej-KUPUJ-KONCERTOWO.pdf

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Letnie Brzmienia to jedno z najciekawszych wydarzeń muzycznych tego lata w Poznaniu. Na scenie w browarowym Parku wystąpią m.in. Kwiat Jabłoni, Krzysztof Zalewski, Artur Rojek, Nosowska, Kortez, Mrozu i IGO. Koncerty odbywają się we wszystkie wakacyjne weekendy do 3 września. Pełen program dostępny jest tutaj:
https://starybrowar5050.com/wydarzenia/letnie-brzmienia-w-poznaniu-w-parku-starego-browaru-zagraja-sobel-zalewski-i-kwiat-jabloni/

Taniej niż w internecie

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Stary Browar to idealne miejsce na wyprzedażowe zakupy. Oferta centrum jest bardzo różnorodna – w jednym miejscu można kupić ubrania i buty popularnych sieciówek jak: H&M, Zara, Mohito, CCC czy United Colors of Benetton oraz rzeczy światowych marek premium, m.in.: Twinset, Max Mara, Trussardi, Barbour, Dorothee Schumacher.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Stylistka Ula Łaszyńska zwraca uwagę, że oferta na przecenach w sklepach stacjonarnych często różni się od tej online. Rzeczy, które w internecie nadal sprzedawane są po regularnych cenach, w Browarze dostępne są o kilkadziesiąt procent taniej. Wyprzedaże to nie tylko ubrania. Rabaty dotyczą także przedmiotów do domu, zabawek, elektroniki czy kosmetyków. Zakupy w Starym Browarze warto połączyć z wizytą w jednej z restauracji lub lunchem na Food Courcie Atrium. Poznańskie centrum dba także o ciekawą ofertę wydarzeń. Latem odbywa się tu wiele wystaw, darmowe treningi sportowe czy warsztaty dla dzieci w parku.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.