Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę w danej dziedzinie lub zdobyć nowe umiejętności? Dołącz do Klubu CCC i zyskaj dostęp do wyjątkowych spotkań z wybranymi ekspertami. Na Klubowiczów CCC będą czekać specjaliści i pasjonaci z ośmiu różnorodnych dziedzin życia, którzy podzielą się swoją fachową wiedzą.

Do współpracy z Klubem CCC zaproszono wyjątkowych ekspertów. Moda, uroda, rodzicielstwo, lifestyle, sport czy kultura – na Klubowiczów czeka szeroki zakres tematów i niezwykle ciekawe warsztaty.

CCC CLUB STORIES - Karolina Limbach, Remigiusz Dobrawy/Re.DorCCC CLUB STORIES - Karolina Limbach, Remigiusz Dobrawy/Re.Dor 

Dla pasjonatów mody i nie tylko – związana z magazynem „Elle" i stacją TVN Style stylistka Karolina Limbach przedstawi tajniki tworzenia modowych stylizacji za pomocą szerokiej gamy torebek i butów. Z kolei miłośnicy wnętrz i zieleni będą mieli okazję skorzystać z doświadczenia ogrodnika i projektanta zieleni Remigiusza Dobrawy (tworzącego pod pseudonimem Re.Dor), który wdroży nas w tajniki pielęgnacji roślin.

CCC CLUB STORIES - Anna Dec, Joanna Ryglewicz i Magdalena GabryśCCC CLUB STORIES - Anna Dec, Joanna Ryglewicz i Magdalena Gabryś 

To nie koniec, gdyż w CCC Club Stories – dziennikarka Anna Dec podzieli się doświadczeniem macierzyńskim, a Joanna Ryglewicz – założycielka marki pielęgnacyjnej Oio Lab i Magdalena Gabryś – założycielka projektu Face Face Baby, zdradzą tajniki naturalnej pielęgnacji. Iga Majewska, twórczyni Warsaw Pilates, wspólnie popracuje nad oddechem, postawą i dobrym samopoczuciem, a Zuza Sapeta – właścicielka PAITITI HOLISTIC STORE – zadba z kolei o duszę i ciało, dzieląc się ekspercką wiedzą z tworzenia domowych kadzideł.

CCC CLUB STORIES - Iga Majewska, Zuza SapetaCCC CLUB STORIES - Iga Majewska, Zuza Sapeta 

Miłośnicy kultury również nie będą zawiedzeni – dziennikarka Maja Chitro przeniesie ich do pasjonującego świata filmu, literatury i sztuki. Zuzanna Liskowska – znana w sieci jako Arbuzazuza, a szerszej publiczności z programu TVN „MasterChef" – podzieli się szeroką wiedzą na temat gotowania.

CCC CLUB STORIES - Maja Chitro, Zuzanna Liskowska/ ArbuzazuzaCCC CLUB STORIES - Maja Chitro, Zuzanna Liskowska/ Arbuzazuza 

W każdy czwartek na Klubowiczów CCC będą czekać kolejne wyjątkowe spotkania z serii CCC Club Stories – nie możesz tego przegapić!

A jeśli nie jesteś jeszcze częścią społeczności Klubu CCC, dołącz już teraz za pomocą aplikacji mobilnej lub na ccc.eu. Uzyskaj dostęp do eksperckiej wiedzy z różnych dziedzin życia, pogłębiaj swoją wiedzę i uczyń swoje życie jeszcze ciekawszym!
CCC Club Stories dostępne jest w Strefie Klubowicza w aplikacji CCC.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.