Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Przedstawiając historie o wspólnych emocjach, poglądach i punktach widzenia, Disney i Pixar idealnie pasują do współpracy z Pandorą. Nowa współpraca to styl inspirowany ulubionymi bohaterami z dzieciństwa, takimi jak odważny Buzz Astral, optymistyczna Dory czy niezwykle uroczy Wall-E. Fani Disney Pixar i Pandory będą mogli kolekcjonować postacie, które kochają od najmłodszych lat. Od teraz mogą nosić je zawsze blisko siebie na charmsach Pandora Moments.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Biżuterię Pandora wykończono świecącą w ciemności emalią oraz ręcznie malowanymi, emaliowanymi detalami. Srebrne charmsy zapewniają ukochaną przez fanów estetykę. Dzięki nowej kolekcji Disney Pixar fani mogą łączyć historię, które kochają najbardziej. Wyróżnij się, bądź wierny sobie, powiedz „tak" codziennej przygodzie i zainspiruj się, aby każdego dnia przyjmować to, co nieoczekiwane, dzięki postaciom Pixara z Disney x Pandora.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.