Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Marka Jenny Fairy - uwielbiana przez polskie i zagraniczne influencerki - stale podąża za modowymi trendami, wyłapując najciekawsze propozycje z wybiegów i modowych ulic. Tego lata serwuje energetyczny miks kolorystyczny, który ożywi każdą letnią stylizację.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Kapsuła Rainbow Forever łączy w sobie wszystkie kolory tęczy, tworząc apetyczną propozycję na lato. Modowy koktajl barw marki Jenny Fairy pokrywa buty i torebki w najmodniejszych fasonach tego sezonu.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Kolekcja kapsułowa Rainbow Forever to połączenie dwóch modeli torebek w różnych kolorach: małych, kuferkowych wersji z krótkim uchem oraz bagietek na ramię, które pomieszczą niezbędny letni ekwipunek. Uzupełnienie kolekcji stanowią wygodne klapki na szerokim obcasie w czterech zestawieniach kolorystycznych. Wszystkie elementy kolekcji skutecznie przykują wzrok i przyniosą dawkę modowego orzeźwienia. Pokoloruj szarą rzeczywistość, miksując je do woli!

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Kolekcja marki Jenny Fairy dostępna jest w salonach CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji mobilnej.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Zdjęcia: John Jesse Jenkins
DOP: Adrian Mesko
Makijaż: John McKay
Włosy: Pasquale Farrente
Stylizacja jedzenia: Brett Long
Modelka: Noel Berry
Produkcja: Kornelia Strzelecka / CCC

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.