Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Obecnie, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, wszyscy pragniemy trochę dodatkowego komfortu. Dlatego też zdecydowaliśmy nadać nowy wymiar ulubionej serii ZERO Feel. Dzięki ulepszonej linii ZERO Feel Lace, odświeżonemu ZERO Feel Soft Bra i oszałamiającym nowym kolorom sezonowym, nikt już nie powie, że nie wiemy, jak Cię rozpieścić.

Od 2015 roku linia ZERO Feel zachwyca pupy i biusty na całym świecie czystym i najpełniejszym komfortem - bez szwów, bez fiszbin i bez śladów na skórze. A dzięki idealnym w sezonie letnim nowym, kuszącym smaczkom, seria staje się jeszcze bardziej atrakcyjna.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Po pierwsze, zupełnie odświeżamy gamę ZERO Feel Lace. Wciąż całkowicie bezszwowe i bardziej miękkie niż kiedykolwiek, nowe produkty mają teraz jeszcze bardziej nowoczesną koronkę, zachowując jednocześnie niewidoczny komfort i elastyczność 360°.

Po drugie, biustonosz ZERO Feel Soft Bra zyskał nowe walory. Ten zdecydowany faworyt jest teraz lepszy i wygodniejszy niż kiedykolwiek dzięki LYCRA® FitSense™, która zapewnia dodatkowe wsparcie dokładnie tam, gdzie to potrzebne. Niezwykle gładka, elastyczna tkanina to sekret sloggi dający maksymalną swobodę ruchów. Zapięcie z tyłu jest całkowicie płaskie, więc nie poczujesz, że ono tam jest, ale jednocześnie możesz idealnie dopasować biustonosz. Z kolei elastyczny obwód biustonosza zapewnia dodatkowe wzmocnienie i sprężystość. Prosty i nowoczesny design to czysta klasyka.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Na koniec podkręcamy temperaturę dzięki gamie nowych kolorów na wiosnę i lato. Wypróbuj Pink Lemonade, Ink Grey, Lead Grey czy Lila, aby cieszyć się tym uczuciem nieodczuwalnego w dowolnym odcieniu, na który masz ochotę. Wypróbuj je wszystkie!

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.