Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Nowe spojrzenie na świat

Tak to już jest z nowoczesnymi, stylowymi zegarkami nurkowymi. Wyróżniają się swoją niezawodnością nawet w najbardziej wymagających warunkach, ale cechuje je również elegancja, dzięki czemu pasują na każdy nadgarstek i w każdym momencie – podczas pasjonującej podróży, w pracy czy codziennej aktywności.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Na czele nowej linii Seastar stoją Seastar 1000 Quartz 36 mm i Seastar 2000 Professional Powermatic 80, stworzone w szwajcarskich górach, ale z myślą o życiu w morzu.

Tissot Seastar 1000 Quartz o średnicy 36 mm jest wyposażony w mieniącą się czarną, niebieską lub białą tarczę, uzupełnioną detalami w kolorze żółtego złota lub srebra. Tarcza umieszczona jest na solidnej, stalowej bransolecie. Wygląd zegarka można w każdej chwili odświeżyć wybierając jeden z wymiennych, silikonowych pasków we wszystkich kolorach tęczy, od soczystej pomarańczy i promiennej bieli po uspokajający jasnoniebieski czy nowoczesną czerń. Zegarek jest wodoszczelny do 30 barów (300 m / 1000 stóp) i posiada jednokierunkowy obrotowy bezel do odmierzania czasu nurkowania.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Seastar 2000 Professional Powermatic 80 o średnicy 46 mm z linii zegarków automatycznych oferuje zaawansowaną wydajność i równie wysoką wszechstronność. Pod względem wizualnym definiuje go jego solidny design – ze stali nierdzewnej, z opcjonalną czarną powłoką PVD – oraz tarcza z motywem fal, w kolorze czarnym lub niebieskim gradientem inspirowanym morzem. Zegarek jest wyposażony w automatyczny, antymagnetyczny mechanizm Powermatic 80, wodoszczelność do 60 barów (600 m / 2000 stóp), ceramiczny, jednokierunkowy obrotowy bezel, zakręcaną koronkę z zabezpieczeniem, detale Super-LumiNova®, automatyczny zawór helowy i certyfikat zegarka nurkowego ISO 6425 (2018).

Na każdą rękę i każdą podróż

Mimo że kwestie związane z wydajnością i niezawodnością modelu Seastar stanowiły podstawę procesu twórczego i inżynieryjnego w Tissot, to na pierwszym planie i tak zawsze stawiany jest styl i wszechstronność. We współczesnym świecie zatarły się granice między stylem formalnym i nieformalnym, zegarkiem idealnym do biura czy na domówkę, sportowym i eleganckim, a także męskim i damskim. Zegarek, nawet taki, który został zaprojektowany z myślą o nurkowaniu i wyróżniający się wodoszczelnością do 60 barów (600 m / 2000 stóp), nadal może być szykowny, elegancki i stylowy. Seastar 1000 Quartz i Seastar 2000 Professional Powermatic 80 mają wiele zalet – są rozwiązaniami niezwykle wszechstronnymi. Dzięki nim zawsze i wszędzie będziesz wyróżniać się pewnością siebie, a podwodny świat będzie w zasięgu ręki.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Tissot Seastar 1000 Qartz 36mm

  • Nowa kolekcja zegarków dla miłośników sportów wodnych i nurkowania z mniejszym rozmiarem koperty, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn
  • Zegarek można nosić zarówno podczas aktywności w wodzie, jak i jako modny element garderoby
  • Kolorowy, mineralny pierścień w niepowtarzalnych kolorach
  • Bransoleta ze stali szlachetnej lub gumowy pasek z możliwością samodzielnej zmiany na inny, kolorowy pasek Tissot z systemem szybkiej wymiany (dostępne na www.tissotwatches.com/pl-pl/)
  • 1000 w nazwie oznacza 1000 stóp = 30 barów wodoszczelności

Tissot Seastar 2000 Professional

  • Nowe kolory
  • Wersja na gumowym pasku z gradientową tarczą z wygrawerowanym motywem fali i detalami z żółtego złota
  • Wersja z całkowicie czarną kopertą (czarne PVD) i z gradientową czarno-niebieską tarczą z motywem fali oraz dwumateriałowym paskiem z gumy i materiału tekstylnego
  • Wodoszczelność do 600 metrów, zawór helowy, certyfikat ISO 6425, automatyczny kaliber z długotrwałą rezerwą chodu, ceramiczna luneta

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Marka Tissot jest obecna w samym sercu szwajcarskiego zegarmistrzostwa od 1853 roku. Nacisk, jaki kładziemy na kunszt i jakość wykonania, dorównuje naszemu zamiłowaniu do wydajności i precyzji. Na przestrzeni lat nasze pionierskie produkty, takie jak Tissot T-Touch, trafiały na czołówki gazet i zapisywały się w historii. Rewolucyjny model Tissot T-Touch Connect Solar wykorzystuje energię słoneczną oraz technologię komunikacji, gwarantującą prywatność. Tym samym stanowi potwierdzenie naszej reputacji jako „innovators by tradition" (innowatorów tradycji). Angażując się w sport jesteśmy bezkonkurencyjni, a nasze systemy pomiaru czasu wypróbowują i testują profesjonalni sportowcy, ufając ich niezawodności. NBA i FIBA w koszykówce, Tour de France, Giro d’Italia i La Vuelta w kolarstwie, a także MotoGPTM w wyścigach motocyklowych to tylko kilka przykładów organizacji, które wybrały Tissot na Oficjalnego Chronometrażystę. Mamy w ofercie zegarki innowacyjne i tradycyjne dla klientów, którzy doceniają naszą dbałość o jakość, autentyczność i doskonałość.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.