Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Kryształy marki Swarovski uświetniają ważne wydarzenia. Dodają charakteru każdej eleganckiej stylizacji, przykuwają wzrok, pozwalają czuć się wyjątkowo. Marka Swarovski w najnowszej kampanii pokazuje jednak, że równie dobrze mogą sprawdzić się na co dzień, jako element pozwalający wyrazić modową indywidualność. Odpowiednio zestawione, podkreślają pewność siebie, dziewczęcą naturę, asertywność, wyrażają wolność.

Nowoczesna elegancja

Nowa kampania marki Swarovski skierowana jest do młodych kobiet, które kochają zabawę modą, nie boją się eksperymentować, stronią od tradycjonalizmu i bezpiecznych rozwiązań, stawiając na nieograniczone konwenansami podejście do ubioru. Marka Swarovski nie bez powodu zaangażowała do kampanii Bellę Hadid. Supermodelka, uważana za ikonę stylu, nie boi się sięgać po nieoczywiste rozwiązania. Lubi odważne połączenia, a trendy traktuje jako inspirację, a nie wyrocznię. Co więcej, sama jest często kreatorką stylu. Świetnie potrafi bawić się modą i wyciągać z niej dla siebie to, co najlepsze. „Nowoczesna elegancja" – to hasło, które przyświeca supermodelce przy kreowaniu stylu na co dzień. Kryształy Swarovski doskonale się w to założenie wpisują. Bella zestawia kryształy z t-shirtami, bluzą, dżinsami czy dzianinową sukienką, pokazując, że mogą być one elementem codziennych stylizacji, nadając im zupełnie innego charakteru.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Beztroskość albo dziewczęca słodycz

W nowej kampanii marka Swarovski inspiruje wraz Bellą Hadid nie tylko do włączenia kryształów do codziennej garderoby, ale i do ciekawych zestawień kolorystycznych. Służy temu sześć portretów supermodelki, które różnią się kolorami. Żółty, nazwany Sporty Bella, ożywia, dodaje optymizmu, energii, a całej stylizacji – pozytywnego wydźwięku. Sercem tego zestawu są oszlifowane na całej powierzchni kryształy z rodziny Lucent. Bella zestawia je z trzema innymi naszyjnikami: Harmonia, Millenia i Ortyx, uzyskując niezwykle ciekawy efekt.

Kolejny portret, niebieski, to Bohoemian Bella. Połączenie pogodnego i kojącego oddziaływania błękitu z wyluzowanym, niefrasobliwym i beztroskim podejściem do stylizacji. Na pierwszy plan wysuwają się tutaj bransoletki. Bella zestawiła je z naszyjnikiem oraz kolczykami kreolami i pierścionkami Lucent.

Z pomocą kryształów Swarovski stworzyć można także dziewczęcy look. Inspiracją jest tutaj różowy portret – Sweet Bella. Nieco zaczepny styl udało się Belli wykreować, poprzez sięgnięcie po kolczyki i nausznice Lucent, pierścienie złożone z ośmiokątnych kryształów oraz naszyjniki Millenia i Gema.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Pełna beztroska

To, co najważniejsze dla młodego pokolenia skupia z kolei zielony portret – Cool Bella. Zieleń symbolizuje wzrost i zmianę, emanuje beztroską i wolnością. Bella Hadid zestawiła kryształy z krótką, sportową bluzą z kapturem, tworząc stylizację wpisującą się w styl sportowej elegancji. Do dopełnienia looku użyła dwóch naszyjników Millenia, a całość dopełniła kolczykami Gema, bransoletką Lucent oraz klipsami Millenia.

Możliwości zestawiania kryształów Swarovski są niczym nieograniczone i zależą tylko od wyobraźni i poczucia stylu. Widać to w metalicznym portrecie – Sunshine Bella, w którym udało się uzyskać efekt olśniewającego i uwodzicielskiego zestawu, ale w letnim, wakacyjnym tonie. Aby osiągnąć ten efekt, Bella wybrała kryształy z rodziny Dextera. Precyzyjnie oszlifowane kamienie połączone z metalowymi elementami o bardziej męskim charakterze zestawiła z ozdobami z rodziny Millenia – naszyjnikiem i bransoletką, dołączając również bransoletkę Dextera i pierścionki Numina.

Ostatni portret, bezbarwna biel – Glam Bella, to nawiązanie do tradycyjnego zastosowania kryształów. Bella, bawiąc się klasycznym stylem, stworzyła zestawienie, które podkreśla jej asertywność i pewność siebie. Głównym elementem jest tutaj elegancki naszyjnik oraz naszyjniki typu choker z rodziny Harmonia. Umieszczone w wiszących oprawach duże kryształy w szlifie poduszkowym stwarzają złudzenie unoszących się w powietrzu kamieni jubilerskich.

Niezależnie od stylu i preferencji, można dowolnie urozmaicać stylizacje kryształami Swarovski. Sięgać po pojedyncze elementy, wybierając jeden, wyrazisty akcent lub bawić się formami, kształtami, jak Bella Hadid.

https://www.swarovski.com/pl-PL/#

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.